Filter
Doktorantūra
Norvegija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Aplinkos studijos Norvegijoje 2019/2020

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Aplinkosaugos studijų programos yra skirtos tiems studentams, kurie domisi fizikos ir biologijos mokslais bei žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, kurioje jie gyvena. Šias studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip ekologija, teisė, politika, natūraliųjų išteklių vadyba bei taršos kontrolė.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Geriausios doktorantūros programos - Aplinkos studijos Norvegijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Norvegija

University College of Southeast Norway

Mes tyrimus evoliucinių procesų, susijusių su genetinės struktūros ir atrankos bei žmogaus klausimus, susijusius su poveikiu aplinkai. ... [+]

Kandidatas ekologijos

Kandidatas programa ekologijos USN yra sutelktas į koreliacijų tarp diffrent poveikį aplinkai. Ką tai reiškia?

Tyrimai koreliacijas tarp skirtingų poveikio aplinkai reiškia, kad mes ir toliau žiūrėti į tarp vandens ir sausumos ekosistemų santykiams, tiek atskirų rūšių ir ekosistemų lygiais. Mes tyrimus evoliucinių procesų, susijusių su genetinės struktūros ir atrankos bei žmogaus klausimus, susijusius su poveikiu aplinkai.

Aplinkos tyrimai apskritai ir ypač nacionalinių ir tarptautinių klausimų, susijusių su biologinės įvairovės ir tausaus išteklių naudojimo, susiduria su vis didesniais išbandymais. Šio tyrimo poreikis auga visame pasaulyje ir aplinkos tyrimuose yra svarbus daugelio kitų disciplinų. Doktorantūros programa ekologijos orientuota į tarpdisciplininį ir bendradarbiauti įvairiose srityse, siekiant patenkinti šiuos iššūkius.... [-]

Norvegija Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsbergas Hortenas  + 4 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba