PHDSTUDIES.LT

Palyginti doktorantūros programas - Aplinkos studijos Pietų Afrikoje 2019/2020

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Geriausios doktorantūros programos - Aplinkos studijos Pietų Afrikoje - 2019/2020

4 Rezultatai Aplinkos studijos, Pietų Afrikos Respublika Filter

DTech aplinkos sveikatos srityje

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas

Suteikti studentams kompetenciją taikyti aukšto lygio problemų sprendimo įgūdžius ir kritinio bei reflektyvaus mąstymo taikymą pačiame pažangiausiame akademiniame lygyje, baigiant disertacijos rengimu aplinkos sveikatos srityje.

Aplinkosaugos vadybos daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas

Doktorantūros tikslas Aplinkosaugos vadybos srityje kvalifikuotiems studentams turi būti suteiktas nuodugnus supratimas ir integruotos žinios apie išplėstinę taikomą teoriją specializacijos srityje.

Biologinės įvairovės ir išsaugojimo daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 6 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas

Doktorantūros tikslas biologinės įvairovės ir išsaugojimo srityje - suteikti kvalifikaciją turintiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie specializaciją, taikomą pažangioje teorijoje.

Vandens sveikatos mokslų daktarė

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas

Doktorantūros tikslas Vandens sveikata yra suteikti kvalifikuotiems studentams nuodugnų supratimą ir integruotas žinias apie pažangias pritaikomas teorijas specializacijos srityje.