PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Aplinkos tvarumo palaikymo studijos

Išsamių studijų metų kulminacija, doktorantūra yra didelė garbė, kurią dauguma studentų nori pasiekti. Tie, kurie turi daktaro laipsnį, gali įgyti daugiau pastangų nei kiti absolventai, ieškodami pramonės šakų.

Kas yra Aplinkosaugos daktaro laipsnis? Tai pažangi programa, skirta tiems, kurie nori išplėsti savo žinias apie gamtos mokslus ir padėti aplinkai per tvarumą. Ši programa gali reikalauti, kad studentai dirbs praktikoje vykdomų mokslinių tyrimų srityje, kurie bus naudojami kaip disertacijos dalis. Be praktinio mokymosi, gali būti papildomas dalykas, kurį studentai gali atlikti, pavyzdžiui, klimatologija, tarptautinė plėtra ir kokybinės bei kiekybinės tyrimo metodikos.

Baigę doktorantūrą, absolventai tur ÷ tų tur ÷ ti specializuotų įgūdžių, kad gal ÷ tų rasti naudingą karjerą ir būti bendruomenei naudinga. Kaip ir dauguma doktorantų absolventų, jie taip pat tur ÷ tų tur ÷ ti labai išvystytus mokslinių tyrimų, ryšių, organizacinius ir analitinius mąstymo įgūdžius.

Įvairūs veiksniai gali turėti įtakos bendroms daktaro laipsnio gavimo išlaidoms. Kai kuriuose gali būti, kur yra mokykla, ir kiek laiko studentas investuoja į programą. Siekiant visiško supratimo, mokiniai turėtų susisiekti su mokyklais gauti daugiau informacijos.

Karjeros galimybės absolventams, turintiems PhD aplinkosaugos tvarumo srityje, gali skirtis. Kai kurie gali norėti dirbti kaip valstybės agentūros tyrinėtojai, ieškantys perspektyvių atsinaujinančių energijos šaltinių, kad galėtų padėti planetai, o kiti gali dirbti sveikatos ir saugos specialistams profesinėje srityje. Kitos karjeros galimybės gali būti klimato kaitos politikos formuotojai, profesoriai, programų vadovai ir mokslininkai. Absolventai neturėtų sunkumų ieškodami darbo, jei jie gali dirbti įvairiose pramonės šakose.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo doktorantūros programas aplinkos tvarumo srityje. Internetinės programos gali padėti studentams toliau mokytis, dirbant ar globojant visą dieną dirbančią šeimą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Aplinkos tvarumo palaikymo studijos Filter

Daktaras Gamtos mokslai ir aplinkos tvarumo

Northern Arizona University
Doktorantūra
11 Sau. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Tarpdisciplininis aplinkos tvarumo Gamtos mokslai ir doktorantūros programą bus parengti jums būti dalis augančio pramonės sektoriaus lyderių, mokslininkų ir inžinierių spręst ...

Skaityti daugiau

Biologinės įvairovės ir išsaugojimo daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Doktorantūra
Sau. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros tikslas biologinės įvairovės ir išsaugojimo srityje - suteikti kvalifikaciją turintiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie specializaciją, ta ...

Skaityti daugiau