close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 doktorantūros programas - Aplinkosaugos studijos

Filosofijos, ar doktorantūros Gydytojo, yra pažengęs programa laipsnį, kad pagrindinis dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų tam tikroje srityje mokslo, humanitariniai mokslai, ir verslo srityse. Dauguma programų imtis aplink ketverius metus baigti, ir daug reikalauja galutinį disertacijos ar disertaciją po baigimo. Kas yra aplinkos sveikatos mokslų daktaras? Studentai paprastai įgyti m… Skaityti daugiau

Filosofijos, ar doktorantūros Gydytojo, yra pažengęs programa laipsnį, kad pagrindinis dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų tam tikroje srityje mokslo, humanitariniai mokslai, ir verslo srityse. Dauguma programų imtis aplink ketverius metus baigti, ir daug reikalauja galutinį disertacijos ar disertaciją po baigimo.

Kas yra aplinkos sveikatos mokslų daktaras? Studentai paprastai įgyti mokslinių tyrimų patirtį ir specializuotą mokymą toksikologijos, aplinkos epidemiologija, rizikos vertinimo, šiuolaikinių maisto sistemas, pasaulio klimato kaitos ir poveikio vertinimo srityse. Kartu su vartojate absolventas lygio kursus, gali būti reikalaujama, studentai užbaigti mokslinių tyrimų sėjomainą ir užbaigti baigiamąjį darbą. Pavyzdžiai klasių apima statistinį skaičiavimo; aplinkos sveikatos mokslų, teisės, ir politikos; fiziologinių principai visuomenės sveikatai; ir epidemiologija.

Atšiaurus mokymo Šio laipsnio dažnai suteikia studentams įgūdžių, pavyzdžiui, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo, kuris gali padėti jiems rasti savo karjerą.Absolventai, kurie turi pažangią laipsnį taip pat gali rasti, kad jų atlyginimai yra didesni nei tie, kurie turi tik bakalauro pavadinimus.

Neleisk lankyti universitetą kaina atgrasyti jus nuo tolimesnio savo išsilavinimą. Kreipiamės į konkrečias mokyklas gali suteikti jums geresnį supratimą apie visų finansinių reikalavimų, kurie gali labai skiriasi iš vienos institucijos į kitą. Kai kurios mokyklos taip pat siūlo finansinę pagalbą, tokias kaip paskolos ar stipendijos, kurios padeda palengvinti finansinę naštą.

Laipsnį aplinkos sveikatos rengia absolventus darbo vietų įvairovė skirtingų darbo parametrų skaičių. Darbas gali būti sutelktas aplink mokslinių tyrimų, mokymo, konsultavimo, ar režisūros. Pavyzdžiai darbdavių apima visuomenės sveikatos agentūrų, pramonės, draudimo bendrovės, toksinių atliekų šalinimo įmones, aplinkos konsultacinių firmų, privačių korporacijų ir vyriausybės.Pavyzdžiai darbo pavadinimai aplinkos sveikatos ugdytojas, epidemiologas, aplinkos politikos formuotojas, toksikologijos ir požeminio specialistą.

Internetinė duomenų bazė padeda jums tyrimų kelis mokyklas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
University Fernando Pessoa
Porto, Portugalija

Doktorantūros programa yra susijusi su kurso mokymas darbuotojai nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, kurie lėmė nemažai mokslinių straipsnių.

Doktorantūros programa yra susijusi su kurso mokymas darbuotojai nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, kurie lėmė nemažai mokslinių straipsnių. -
Doktorantūra
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Chulabhorn Graduate Institute
Bankokas, Tailandas

Šiandien žinoma, kad aplinka ir sveikata yra neatskiriamai tarpusavyje susiję. Aplinkos teršalai daro įtaką žmonių sveikatai anksčiau ar vėliau. Tai

Šiandien žinoma, kad aplinka ir sveikata yra neatskiriamai tarpusavyje susiję. Aplinkos teršalai daro įtaką žmonių sveikatai anksčiau ar vėliau. Tai -
Doktorantūra
Dieninės
Anglų
Bir. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia