PHDSTUDIES.LT

Ieškoti doktorantūros programos - Apskaita - Azija - 2019

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Manoma, kad apskaita, kaip būdas sekti finansinę situaciją, žmonių praktikuojama buvo nuo seniausiųjų laikų. Šiandiena apskaita suprantama, kaip verslo finansinės elgsenos analizė bei matavimo būdas. Pavyzdžiui, finansų apskaitos specialistai savo darbe daugiausiai dėmesio skiria finansų ataskaitoms ir įvairiems organizacijų vykdomiems sandoriams.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas - Apskaita - Azija - 2019

4 Rezultatai Apskaita, Azija Filter

Doktorantė apskaitos

The Hong Kong University of Science and Technology
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Rugsėjis 2019 Honkongas Hong Kong + 1 daugiau

Mūsų doktorantūros studijų programos struktūra ir turinys yra panašūs į kitų aukščiausių pasaulio universitetų turinį. Per pirmuosius dvejus metus studentai privalo būti griežtai apmokyti kursus, kad sukurtume solidų žinių apie ekonomikos teorijas, statistiką / ekonometriją, finansų, taip pat apskaitos.

PhD apskaitos

Singapore Management University
Universiteto miestelis Dieninės 4 - 5 metų Rugpjūtis 2019 Singapūras Singapore

Singapūro valdymo universiteto (SMU) doktorantūros apskaitos programa aprūpina studentus gilių žinių apie apskaitos teoriją ir praktiką bei susijusias sritis, tokias kaip ekonomika ir finansai. Studentai gebės atlikti originalius mokslinius tyrimus apskaitos srityje, remdamiesi teorijos kūrimu ir naujausia kiekybine tyrimu metodika, ir bus apmokyti išsilavinę fakulteto nariai tokiose srityse kaip finansų apskaita, vadybinė apskaita, auditas ir mokesčiai. Mūsų programos tikslas yra plėtoti aukštos kvalifikacijos ir novatoriškus minčių lyderius apskaitos mokslinių tyrimų ir švietimo srityje pirmaujančių į mokslinius tyrimus orientuotų universitetų ir pramonės šakų šiame regione ir visame pasaulyje.

Doktorantūros programa

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 - 6 metų Rugsėjis 2019 Honkongas Kowloon Tong + 1 daugiau

HKBU verslo mokykla siūlo mokslinių tyrimų magistrantūros programas ("RPG"), arba MPhil arba PhD per penkis pagrindinius dalykus, būtent apskaitos ir teisės (ACLW), ekonomikos (ECON), finansų ir sprendimų mokslų (FDS), valdymo (MGNT) ir rinkodaros (MKT). Derinant akademinį griežtumą ir ryžtingai tarptautinį požiūrį, šios programos yra idealios būsimiems verslo lyderiams ar mokslininkams.

Daktaras apskaitos ir finansų

Unicaf University (MW)
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Kenija Nairobi Nigerija Lagos Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid Kipras Cyprus Online + 27 daugiau

Doktorantūros programos tikslas - parengti naujos kartos pirmaujančių mokslo darbuotojų. Doktorantūros studijų programa yra savarankiško akademinio mokslo laipsnio programa, kurią remia vadovų komanda, kuri originaliai prisideda prie žinias, parašytas publikuojamoje disertacijoje.