Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Architektūros studijos - Slovėnijoje - 2020

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.Architektūra - tai erdvės ar pastatų dizaino planavimas bei įgyvendinimas atsižvelgiant į įvairiausius estetinius, socialinius bei aplinkosaugos faktorius ir gaires. Dėl to architektūra paprastai yra… Skaityti daugiau

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.

Architektūra - tai erdvės ar pastatų dizaino planavimas bei įgyvendinimas atsižvelgiant į įvairiausius estetinius, socialinius bei aplinkosaugos faktorius ir gaires. Dėl to architektūra paprastai yra skirstoma į kelias kategorijas, kurios priklauso nuo skirtingų stilių.

Slovėnija, oficialiai Slovėnijos Respublikos, yra tautinė valstybė Vidurio Europoje iš pagrindinių Europos kultūros ir prekybos kelių kryžkelėje. Slovėnija yra palyginti saugi šalis aplankyti. Liublianoje universitetas yra seniausia ir didžiausia mokymo įstaiga šalyje, siūlo tris meno akademijas: Teatro ir kino, muzikos ir dailėje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Architektūros studijos - Slovėnijoje - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University Of Ljubljana Faculty of Architecture
Ljubljana, Slovėnija

Architektūros doktorantūros studijų programa trunka 3 metus (6 semestrus) ir apima iš viso 180 kreditų.

Architektūros doktorantūros studijų programa trunka 3 metus (6 semestrus) ir apima iš viso 180 kreditų. -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Anglų
Spal. 2020
Universiteto miestelis