Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 doktorantūros programas - Archyvistika

Baigę bakalauro arba magistro studijas, moksleivis, norintis studijuoti ar mokyti, gali norėti apsvarstyti doktorantūros studijų programą. Paprastai tokioms programoms reikia disertacijos ar disertacijos, kad būtų galima baigti studijas ir paprastai užtrukti ne mažiau kaip trejus metus.

Kas yra daktaras archyvavimo mokslo srityje? Archyvavimo mokslo daktaras yra bibliotekos, archyvų ir informacinių studijų, susijusių su žmogaus patirtimi, programa. Paprastai studentai mokosi apie kultūros medžiagų kūrimą ir naudojimą, skaitmeninių įrašų išsaugojimą ir valdymą bei kaip sąveikauja skaitmeninės informacinės sistemos. Kursai gali apimti tokias temas kaip informacijos išteklių valdymas, pažangūs tyrimo metodai ir elektroninių įrašų valdymo temos.

Absolventai su doktorantūra archyvavimo mokslo srityje yra daug perduodamų įgūdžių, įskaitant gebėjimą dirbti savarankiškai ir kaip komandos dalis. Stiprūs mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžiai gali būti naudingi daugelyje nekomercinių, viešųjų ir privačiųjų sektorių.

Su doktorantūros studijų baigimu susijusios išlaidos priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant programos formą, studijų trukmę ir konkrečią instituciją. Tiems, kurie svarsto daktaro laipsnį, gali būti naudinga tirti programų išlaidas prieš taikant.

Doktorantūra archyviniame moksle rengia absolventus už karjerą įvairiose srityse. Be aukštojo mokslo dėstymo pozicijų, absolventai taip pat gali būti tinkami archyvaristo ar įrašų tvarkytojo karjerai viešajame, privačiame arba ne pelno sektoriuje arba kaip bibliotekininkas. Be to, absolventai gali gauti darbą tokiose pozicijose kaip muziejaus kuratorius ar projekto vadovas, kurie naudoja studijų metu įgytus įgūdžius.

Doktorantūros programos yra prieinamos įvairiais formatais visame pasaulyje. Daugelyje programų siūlomos neakivaizdinės studijos ir internetiniai kursai studentams, kuriems reikia daugiau lankstesnių galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Archyvistika

International University For Graduate Studies - IUGS

Filosofijos (PhD) į bibliotekos daktaras ir informacijos Mokslas yra prieinamas bibliotekininkų, kurie abd, ar turi dvi valdovo laipsnių, vienas, kad yra Ala akredituota ... [+]

Filosofijos (PhD) į bibliotekos daktaras ir informacijos Mokslas yra prieinamas bibliotekininkų, kurie abd, ar turi dvi valdovo laipsnių, vienas, kad yra Ala akredituota bibliotekininkystės ir vieną kitą drausmės, ar kitą lygiavertį kursinį darbą. Į Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų daktaras yra skirta užpildyti profesionalų poreikį bibliotekininkai, ir orientuota į tarptautinio universiteto Aukštųjų studijų (IUGS) misija. Kiek laiko užbaigti daktaro laipsnį skiriasi. Norėdami būti tikri, dauguma kandidatų gali baigti savo doktorantūros reikalavimus šešių (6) aštuoniolika (18) mėnesių. Žinoma, tai priklauso nuo jų lygio entuziazmo, praktine patirtimi, į jungiantis su mentoriaus dažnio, ir asmens įsipareigojimą visą gyvenimą siekiams.... [-]

Dominika Portsmutas
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rochester Institute of Technology (RIT)

Ph.D. skaičiavimo ir informacinių mokslų srityje yra mokslinis laipsnis, skirtas sukurti nepriklausomus mokslininkus, pažangiausius mokslininkus ir gerai parengtus pedago ... [+]

Apžvalga

Mokslinių tyrimų laipsnis, skirtas gaminti nepriklausomus mokslininkus, pažangiausius mokslininkus ir gerai parengtus pedagogus , turėsite naudos iš pasaulinio lygio dėstytojų, įvairių akademinių pasiūlymų ir šiuolaikinių įrenginių, kuriuos nustatote ir tiriate iššūkius kompiuterijos viduje ir už jo ribų.

Ph.D. skaičiavimo ir informacinių mokslų srityje yra mokslinis laipsnis, skirtas sukurti nepriklausomus mokslininkus, pažangiausius mokslininkus ir gerai parengtus pedagogus. Jūs atliksite tiek fundamentinius, tiek taikomuosius tyrimus, kad išspręstumėte įvairius ir svarbius iššūkius kompiuterijos viduje ir už jo ribų, ir naudosite pasaulinio lygio dėstytojams, įvairiems akademiniams pasiūlymams ir šiuolaikiniams patogumams. Mūsų absolventai yra pasiruošę tobulėti tiek kompiuterinėje, tiek tarpdisciplininėje aplinkoje akademinėje bendruomenėje, vyriausybėje ir pramonėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ročesteris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba