Filter
Doktorantūra
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Astrofizikos studijos Ispanijoje 2019

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios doktorantūros programos - Astrofizikos studijos Ispanijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Astrofizikos studijos, Ispanija

Universidad de La Laguna

Doktorantūros programa yra Asrtrofísica yra ankstesnio daktaro astrofizikos ir fizikos doktorantūros programos struktūra materijos jungimą rezultatas. Abu doktorantūros p ... [+]

Doktorantūros programa yra Asrtrofísica yra ankstesnio daktaro astrofizikos ir fizikos doktorantūros programos struktūra materijos jungimą rezultatas. Abu doktorantūros programos turi kompetencijos Švietimo ir mokslo ministerijos paminėjimas.

Pagrindimas pavadinimas

Kontekstas Mokslo, akademinės ir socialinės Lygiuoja Pasiūlymas Pavadinimas

Doktorantūros programa yra Asrtrofísica pateikti yra ankstesnio daktaro astrofizikos ir fizikos doktorantūros programos struktūra materijos jungimą rezultatas. Abu doktorantūros programos turi kompetencijos Švietimo ir mokslo ministerijos paminėjimas.

Didžiulis tarptautinis stiprumas tyrimų astrofizikos ne iš astrofizikos Kanarų salos instituto daugiausia dėl mokslininkų, kurie buvo apmokyti šiame centre. Tai tapo įmanoma dėka sėkmingo doktorantūros programa, kuri susiformavo pastaraisiais metais, yra immensa dalį Ispanijos Astrofizika įgyvendinimą.... [-]

Ispanija Santa Cruz de Tenerife
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba