PHDSTUDIES.LT

Ieškoti doktorantūros programų - Astrofizikos studijos - in Trieste Italijoje - 2019/2020

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Visiems tiems, kurie domisi studijomis turtingą Italijos kultūrą ir paveldą, Triestas yra geriausia vieta apsilankyti. Ji turi skiriamąjį mokymo įstaigas, kurios suteikia kokybišką išsilavinimą už priimtiną kainą. Università degli Studi di Trieste yra gerai žinomas dėl geros švietimo sistemos ir paramos studentams.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Astrofizikos studijos - in Trieste Italijoje - 2019/2020

2 Rezultatai Astrofizikos studijos, Trieste Filter

Daktaras astrofizika

International School for Advanced Studies (SISSA)
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Spalis 2019 Italija Trieste

Niekada nebuvo geresnio laiko dirbti astrofizikos, energinga ir konkurencinga drausmės netirtų sričių moksliniams tyrimams. Stojantieji į doktorantūros programą astrofizikos pirmiausia bus vertinami atsižvelgiant į jų CV ir nuoroda raidėmis pagrindu.

Daktaras astrofizyki fizikos

International School for Advanced Studies (SISSA)
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Spalis 2019 Italija Trieste

Astrofizyki Fizika yra vienas iš pranašesnis interesų Sissa ir buvo išskirta kaip viena iš sričių, kad SISSA dar labiau sustiprins artimiausioje ateityje. Tai jauna ir tarpdisciplininio srities,