Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 doktorantūros programas - Astronomija

Baigę bakalauro arba magistro laipsnį, galite pasirinkti tęsti doktorantūros studijas, taip pat vadinamą filosofijos daktaru. Šis laipsnis paprastai užtrunka mažiausiai ketverius metus, o tam tikri dalykai gali užtrukti ilgiau.

Kas yra daktaro laipsnis astronomijoje? Astronomija yra gamtos mokslų šaka, orientuota į dangaus kūnus. Kai kurie pogrupiai apima žvaigždžių formavimą ir istoriją, kosminę sąveiką, eksoplanetus, stebėjimo astronomiją ir teorinę astronomiją. Kai kuriose programose daugiausia dėmesio skiriama artimiems objektams, pvz., Vietinės saulės sistemos sistemoms, o kiti orientuojasi į tolesnes įstaigas. Šios programos tyrimai skatina jus pristatyti ir apginti disertaciją.

Mokymasis aukštojo mokslo astronomija gali suteikti gyvenimo įgūdžių, kuriuos naudositės kiekvieną dieną, pavyzdžiui, organizavimą, dėmesį į detales ir gerus motorikos įgūdžius. Kai esate organizuotas, galite sutaupyti laiko. Piešimas ir manipuliavimas smulkiais detaliais gali padėti jums su mažomis medžiagų problemomis arba jei turite amatų varomą hobį.

Kai kurie veiksniai, turintys įtakos daktaro laipsniui, yra mokyklos dydis ir vieta. Šios išlaidos apima knygas, mokslą, maistą, apgyvendinimą ir kitus mokesčius. Jei susisieksite su mokyklomis, kuriose jus domina dabar, galite sužinoti daugiau apie jų konkrečias išlaidas.

Karjera, kurios siekiate su astronomijos doktorantūra, priklauso nuo to, ar jūs sutelkėte dėmesį į taikomąją ar teorinę astronomiją. Abi sritys turi akademinės bendruomenės ir mokslinių tyrimų darbo vietas, tačiau, jei norite kažką konkretaus, paskirstykite paiešką pagal savo laipsnį. Pavyzdžiui, taikomose darbo vietose yra observatorijos programos vadovas, vertinimo specialistas, sistemų inžinierius ir mokslinės programinės įrangos kūrėjas ir tyrėjas. Teorinės darbo vietos paprastai yra labiau orientuotos į mokslinius tyrimus, nes astronomai ir astrofizika dirba laboratorijose ir observatorijose.

Galite pažvelgti į žvaigždes visur, taigi kodėl gi ne pasirinkti mokyklą, kuri geriausiai tinka jūsų studijų ir karjeros tikslams? Kursai internetu gali būti užbaigti bet kur. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Astronomija

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Programoje siūlomi teorinės fizikos, astronomijos ir astrofizikos mokymai. Absolventas įgyja daugybę teorinių žinių ir praktinės patirties sprendžiant sunkias fizines pro ... [+]

Programoje siūlomi teorinės fizikos, astronomijos ir astrofizikos mokymai. Absolventas įgyja daugybę teorinių žinių ir praktinės patirties sprendžiant sunkias fizines problemas. Astronomijos absolventas įgyja ir eksperimentinių įgūdžių, visi absolventai valdo įvairius skaitinius ir skaičiavimo metodus. Be matematinių metodų, absolventai taip pat gauna fizinę intuiciją, kuri yra labai svarbi moksliniams tyrimams ir netikėtų techninių kliūčių bei problemų sprendimui.

Programoje nėra specializacijų.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Priėmimas studijoms

Priėmimas studijoms bus suteiktas pareiškėjams, kurie:

iki galutinio termino pateikė visą paraiškos formą kartu su visais privalomais priedais,jiems buvo suteiktas atleidimas nuo egzaminų arba jie sėkmingai išlaikė egzaminą,jie sėkmingai išlaikė kalbos egzaminą arba gavo atsisakymą.... [-]
Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Arizona University

Fizikos ir astronomijos departamento prie Šiaurės Arizonos universiteto (NAU) pradės naują doktorantūros programą Astronomijos ir Planetos Mokslas 2016 m rudenį. Departam ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Fizikos ir astronomijos ne Šiaurės Arizonos universitetas (NAU) pradės naują doktorantūros programą Astronomijos ir planetų mokslo į 2016 m departamento Fall dabar įdarbinti naują fakulteto nariai ir doktorantai.

Dabartinių ir būsimų fakultetas Ekspertizė

Dabartiniai fakulteto nariai naudoja antžeminius ir erdvės pagrindu teleskopai studijuoti mažus kūnus Saulės sistemos ir formavimosi ir evoliucijos kitų planetų sistemas; erdvėlaiviai vaizdų studijuoti planetos paviršių; ir state-of-the-art laboratorijos studijuoti astrofizinius ledo analogų. NAU fakulteto nariai turi glaudžius mokslinių tyrimų bendradarbiavimą su mokslininkų vietos institucijų, įskaitant Lowell observatorija, JAV geologijos tarnyba (USGS) Astrogeology mokslo centras, o Jungtinių Amerikos Valstijų karinio jūrų laivyno observatorijoje. Per ateinančius kelerius metus, Departamentas samdyti kadencija-track fakulteto nariai su patirtimi egzoplanetų mokslo, Astro-chemija, Astro-informatikos, astronominis priemonę, ir stebimasis astronomijos specializuojasi Saulės sistemos objektų, egzoplanetų, arba susijusiomis temomis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Flagstaff
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba