PHDSTUDIES.LT

Palyginti 2 doktorantūros programas - Astronomija

Baigę bakalauro arba magistro laipsnį, galite pasirinkti tęsti doktorantūros studijas, taip pat vadinamą filosofijos daktaru. Šis laipsnis paprastai užtrunka mažiausiai ketverius metus, o tam tikri dalykai gali užtrukti ilgiau.

Kas yra daktaro laipsnis astronomijoje? Astronomija yra gamtos mokslų šaka, orientuota į dangaus kūnus. Kai kurie pogrupiai apima žvaigždžių formavimą ir istoriją, kosminę sąveiką, eksoplanetus, stebėjimo astronomiją ir teorinę astronomiją. Kai kuriose programose daugiausia dėmesio skiriama artimiems objektams, pvz., Vietinės saulės sistemos sistemoms, o kiti orientuojasi į tolesnes įstaigas. Šios programos tyrimai skatina jus pristatyti ir apginti disertaciją.

Mokymasis aukštojo mokslo astronomija gali suteikti gyvenimo įgūdžių, kuriuos naudositės kiekvieną dieną, pavyzdžiui, organizavimą, dėmesį į detales ir gerus motorikos įgūdžius. Kai esate organizuotas, galite sutaupyti laiko. Piešimas ir manipuliavimas smulkiais detaliais gali padėti jums su mažomis medžiagų problemomis arba jei turite amatų varomą hobį.

Kai kurie veiksniai, turintys įtakos daktaro laipsniui, yra mokyklos dydis ir vieta. Šios išlaidos apima knygas, mokslą, maistą, apgyvendinimą ir kitus mokesčius. Jei susisieksite su mokyklomis, kuriose jus domina dabar, galite sužinoti daugiau apie jų konkrečias išlaidas.

Karjera, kurios siekiate su astronomijos doktorantūra, priklauso nuo to, ar jūs sutelkėte dėmesį į taikomąją ar teorinę astronomiją. Abi sritys turi akademinės bendruomenės ir mokslinių tyrimų darbo vietas, tačiau, jei norite kažką konkretaus, paskirstykite paiešką pagal savo laipsnį. Pavyzdžiui, taikomose darbo vietose yra observatorijos programos vadovas, vertinimo specialistas, sistemų inžinierius ir mokslinės programinės įrangos kūrėjas ir tyrėjas. Teorinės darbo vietos paprastai yra labiau orientuotos į mokslinius tyrimus, nes astronomai ir astrofizika dirba laboratorijose ir observatorijose.

Galite pažvelgti į žvaigždes visur, taigi kodėl gi ne pasirinkti mokyklą, kuri geriausiai tinka jūsų studijų ir karjeros tikslams? Kursai internetu gali būti užbaigti bet kur. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Astronomija Filter

Teorinės fizikos, astronomijos ir astrofizikos mokslų daktaras

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 4 metai Spalis 2019 Čekija Prague + 1 daugiau

Programoje siūlomi teorinės fizikos, astronomijos ir astrofizikos mokymai. Absolventas įgyja daugybę teorinių žinių ir praktinės patirties sprendžiant sunkias fizines problemas. Astronomijos absolventas įgyja ir eksperimentinių įgūdžių, visi absolventai valdo įvairius skaitinius ir skaičiavimo metodus. Be matematinių metodų, absolventai taip pat gauna fizinę intuiciją, kuri yra labai svarbi moksliniams tyrimams ir netikėtų techninių kliūčių bei problemų sprendimui.

PhD astronomija

Northern Arizona University
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Flagstaff

Fizikos ir astronomijos departamento prie Šiaurės Arizonos universiteto (NAU) pradės naują doktorantūros programą Astronomijos ir Planetos Mokslas 2016 m rudenį. Departamentas dabar įdarbinti naują fakulteto nariai ir doktorantai.