close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Audiovizualinės komunikacijos studijos

Turimas tokiose srityse kaip švietimas, psichologija, ir biologinių mokslų, daktaro ar daktaro filosofijos, suteikiamas po ketverių metų mokslinių tyrimų ir studijų vidurkį. Siūloma universitetuose visame pasaulyje, šis laipsnis dažnai reikalauja galutinį disertacijos ar disertaciją tarpusavio peržiūros. Studentai gali būti įdomu, kas yra audiovizualinio pranešimo daktaras? Š… Skaityti daugiau

Turimas tokiose srityse kaip švietimas, psichologija, ir biologinių mokslų, daktaro ar daktaro filosofijos, suteikiamas po ketverių metų mokslinių tyrimų ir studijų vidurkį. Siūloma universitetuose visame pasaulyje, šis laipsnis dažnai reikalauja galutinį disertacijos ar disertaciją tarpusavio peržiūros.

Studentai gali būti įdomu, kas yra audiovizualinio pranešimo daktaras? Ši programa suteikia studentams įgūdžių atlikti ekspertų tyrimus komunikacijos srityje. Priklausomai nuo programos, studentai gali analizuoti gamybos, vartojimo, ir audiovizualinių komunikacijos norint rašyti savo daktaro disertacijos. Kai kuriose srityse, kad studentai gali pasirinkti mokslinių tyrimų apima televizijos, vaizdo, radijo, kino ir naujų skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Kai kurie taip pat gali sutelkti dėmesį į garso ir vaizdo ryšių kūrimą.

Studentai, kurie uždirba Išplėstinė laipsnių naudos įvairiais būdais.Yra dažnai daugiau karjeros galimybių jiems prieinamas, o kartais ir darbo užmokesčio yra didesnė nei tiems, kurie turi tik bakalauro ar magistro laipsnį.

Daugelis studentų yra susiję su užsidirbti laipsnį kaina. Nes yra daug veiksnių, kurie lemia mokslą, studentai turėtų tirti įvairias institucijas ir rasti vieną, kuris atitinka savo biudžetą. Kai kurios mokyklos taip pat siūlo stipendijas ar kitą finansinę pagalbą siekiant padėti sumokėti už mokslą.

Absolventų su šios pažangios laipsnis gali pasirinkti iš karjeros, susijusių su komunikacijos įvairovė. Jie gali pasirinkti tęsti mokslinių tyrimų srityje, kuriant mokslinių tyrimų projektus bendrovių reklamos, ryšių, telekomunikacijų, žurnalistikos arba komunikacijos politikos srityse. Jie taip pat gali dirbti kaip konsultantai, privačių ir valstybinių įstaigų ar dirbti akademikų kaip mokslininkas ar dėstytojas.

Laiko į mokslinius tyrimus ir palyginti skirtingus audiovizualinius pranešimus mokyklas.Internetinis katalogas yra platus ir lengva naudoti. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
The University of Akron - Faculty of Civil Engineering
Akronas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Audiologija (Au.D) Akrono universitetas ir Kento valstybinis universitetas, bendradarbiaudami su Klivlando klinikos fondu, siūlo šiaurės rytų Ohajo Au.D. audiologijos daktaro ... +

Audiologija (Au.D) Akrono universitetas ir Kento valstybinis universitetas, bendradarbiaudami su Klivlando klinikos fondu, siūlo šiaurės rytų Ohajo Au.D. audiologijos daktaro (AuD) laipsnį. Konsorciumas (NOAC). NOAC sujungia tvirtą dviejų universitetinių programų, sutelkiančių dėmesį į mokslinius ir klinikinius audiologijos pagrindus, turtus su Klivlando klinikos audiologijos skyriumi, kad studentai galėtų susipažinti su diagnostinės ir reabilitacinės audiologijos plačiu ir giliu poveikiu. Esame pasiryžę teikti pasaulinės klasės švietimą audiologijos srityje. -
Doktorantūra
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia