$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Audito studijos

Mokslų daktaras, aukščiausio lygio akademinių pasiekimų daugelyje sričių, apima intensyvų tyrimą dėl trejus metus ir disertaciją plėtrą. Pasirinkdami toliau studijuoja doktorantūros programoje, jūs galite gauti daug naudos į savo karjerą. Kas yra audito daktaras? Audito srityje rengia studentų įvesti karjeros orientuota aplink vidaus ir išorės audito, kuris iš esmės yra gi… Skaityti daugiau

Mokslų daktaras, aukščiausio lygio akademinių pasiekimų daugelyje sričių, apima intensyvų tyrimą dėl trejus metus ir disertaciją plėtrą. Pasirinkdami toliau studijuoja doktorantūros programoje, jūs galite gauti daug naudos į savo karjerą.

Kas yra audito daktaras? Audito srityje rengia studentų įvesti karjeros orientuota aplink vidaus ir išorės audito, kuris iš esmės yra giluminiai tyrimai verslui. Labai svarbu, kad studentai yra susipažinę su ekonominiais principais, mokesčių, apskaitos, valdymo sistemų, verslo politiką ir informacinių sistemų. Labai dažnai dėl audito principų turi būti naudojamas draudimo srityje.

Pelningiausi daktaro suteikia studentams su daug naudos savo karjerą. Be to, akcijų absolventų daug didesnių atlyginimų, doktorantūros, taip pat leidžia jiems pasiekti daugiau pažangių pozicijas. Jis taip pat leidžia praleisti ilgametę lėtai pažangos siekiant pradėti dirbti aukštesnėse greičiau.

Susijusios su uždirba daktaro audito sąnaudos skiriasi gana nemažai priklauso nuo daugelio veiksnių, kuris yra, kodėl tai protinga tirti daug programų, prieš įtraukiant į vieną. Be to, mokyklos ir programos, studijų šalyje taip pat turės įtakos mokslą ir mokesčius.

Ir įgyti daktaro laipsnį audito, jūs esate pasirengę įvesti bet kurį vieną iš daugelio tipų karjeros. Paprasčiausias pozicija yra už draudimo bendrovės auditorius. Kitos pozicijas draudimo srityje taip pat galima su tokio išsilavinimo. Daugelis įmonių samdyti audito absolventai tarnauti kaip analitikai dėl savo įspūdingo tyrimo ir kritinio mąstymo įgūdžius. Auditas fonas taip pat gali leisti jums tapti politikos kūrėjas ar pedagogas.

Pradėkite savo doktorantūros audito. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
University of Johannesburg
Johanesburgas, Pietų Afrikos Respublika

Kandidatas turėtų išsiugdyti pritaikytas specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti audito principus audito srityje. Kandidatas, turint ... +

Kandidatas turėtų išsiugdyti pritaikytas specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti audito principus audito srityje. Kandidatas, turintis kvalifikaciją, turėtų įrodyti originalų ir nepriklausomą mokslinį darbą. -
Doktorantūra
Dieninės
2 - 4 metai
Anglų
Sau. 2022
Universiteto miestelis