PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Automatikos studijos

Doktorantūros programa orientuota į tam tikro dalyko meistriškumą. Asmenys, įgiję tokį laipsnį, baigė disertaciją pasirinktoje studijų srityje ir naudojosi visiškai originaliais tyrimais.

Kas yra daktaro laipsnis automatizavimo srityje? Šioje programoje dalyviai gali atlikti savo tyrimus įvairiose skatinamose aplinkose, įskaitant naujausias laboratorijas tokiose pramonės šakose kaip biomimetrija, bio-robotų technika, protezavimas ir nanotechnologijos. Tyrimo metu dalyviai gali kurti novatoriškus ir originalius mokslinius tyrimus, kuriuos vėliau jie gali išsamiai išnagrinėti ir paskelbti popieriuje ar žurnale. Asmenims gali būti suteikta galimybė analizuoti, peržiūrėti ir išspręsti sudėtingus klausimus, susijusius su biomedicinos programų sistemų ir komponentų kūrimu ir vystymu.

Asmenys, baigę šią programą, gali turėti daugybę pageidaujamų ir tarpdisciplininių įgūdžių, įskaitant gebėjimą giliai analizuoti įvairias problemas, strategines problemų sprendimo galimybes ir teorinį supratimą apie sudėtingas problemas. Kiekvienas iš šių požymių gali jiems gerai tarnauti tolesnėse studijose ir gyvenime.

Visų doktorantūros studijų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant mokyklos ir programos vietą. Prieš kreipdamasis asmuo turėtų pasikalbėti su patarėju apie išlaidas.

Šios programos absolventai gali rasti sėkmės daugelyje įdomių sričių, įskaitant mokslinius tyrimus ir plėtrą, automobilių, inžinerijos, biomedicinos, farmacijos, medicinos prietaisų gamybą, energetiką ir vyriausybę. Jie gali tapti programinės įrangos kūrėjais, robotų inžinieriais, pardavimų inžinieriais, operatoriais ar elektromechaniniais techniniais specialistais. Savo pasirinktoje pozicijoje asmenys gali sutelkti dėmesį į tai, kaip padėti organizacijoms kurti saugesnės ir racionalesnės inžinerijos ir gamybos procesus bei procedūras. Jie gali kasdien atlikti tyrimus ir pateikti inžinieriams išsamias ataskaitas.

Daugelis institucijų siūlo daktaro laipsnį automatizavimo srityje, tačiau kai žmogus galiausiai gauna savo laipsnį, tai priklauso nuo vietos, biudžeto ir laiko apribojimų. Internetiniai kursai siūlo daugumą lankstumo, todėl jie yra patogus pasirinkimas tiems, kurie dirba. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Automatikos studijos Filter

Robotikos ir autonominių sistemų daktaras

The Hong Kong University of Science and Technology
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Robotika yra tarpdisciplininė inžinerijos ir mokslo šaka, užsiimanti robotų projektavimu, konstravimu, valdymu ir naudojimu, taip pat kompiuterinėmis sistemomis jų valdymui, s ...

Skaityti daugiau

PhD programa proceso, energetikos ir automatikos inžinerijos

University College of Southeast Norway
Doktorantūra
<
Dieninės
<
6 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Tai daktaras yra susiję su gamybos technologija, aplinkosaugos technologijų ir inžinerijos kibernetikos srityse, su atitinkamomis technologijas pagal techninės pramonės apdirb ...

Skaityti daugiau