Filter
Doktorantūra
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Bendrosios studijos Čekijoje 2020

Vienas turi atlikti du dalykus, kai uždirbti daktaro laipsnį. Pirmiausia reikia suprasti konkretaus dalyko kruopščiai. Antra, reikia plačiai žinių apie šiuo klausimu.

Paprastai studentų ir bakalauro laipsnį siūlomos bendrojo lavinimo programos gali būti idealios studentams, kurie yra įbauginti ar tiesiog nežino, kad jų pagrindinis dėmesys skiriamas. Bendrosios studijų programos dažnai yra susijusios su įvairiomis sritimis: nuo meno ir humanitarinių mokslų iki verslo ir mokslo.

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Geriausios doktorantūros programos - Bendrosios studijos Čekijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Bendrosios studijos, Čekija

Faculty of Humanities, Charles University

Ph.D. Ilgaamžiškumo studijos sukuria aukštos kvalifikacijos ir gerai žinomus mokslininkų, žinių ir žinių perdavimo specialistus. Mokslo lygmeniu jie sugeba spręsti proble ... [+]

Ilgaamžiškumo tyrimai leidžia geriau suprasti sąsajas ir iššūkius, susijusius su žmogaus gyvenimo pratęsimu (ilgaamžiškumu). Tai skatina tolesnį supratimą ir tinkamų atsakymų bei teorinių, taikomų ir etinių gyvenimo kontekstų sprendimų sprendimą. Tai atspindi ne tik dabartinius demografinius gyventojų pokyčius, bet ir atspindi faktą, kad šiandien sunkių negalių, lėtinių ligų ir sutrikimų turintys žmonės gyvena ilgiau nei bet kada anksčiau, taip pat tai, kad kai kurios kitos specifinės mūsų gyventojų grupės turi ilgalaikio gyvenimo poreikius. Ilgaamžiškumo studijos siūlo integruotą humanitarinių, socialinių, biomedicinos ir kitų taikomųjų mokslų sienos tyrimą. Tyrime atsižvelgiama į specialistų analizės ir problemų, susijusių su ilgaamžiškumu ir demografiniais pokyčiais visuomenėje ir įvairiose žmogaus gyvenimo ir veiklos srityse, poreikius.... [-]

Čekija Prahos 5
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba