Filter
Doktorantūra
Beninas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausių doktorantūros programų Benine - 2020

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.

Beninas, įsikūrusi Vakarų Afrikoje, yra namo aukštojo mokslo variantų gausos. Yra 10 filialai nacionalinio universiteto Beninas visoje šalyje, o bendras skaičius valstybinių bei privačių institucijų kartu yra 94.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausios Doktorantūros Benine - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

African School of Economics

ASE daktaro programa ekonomika suteikia daktaro mokymo Ekonomikos modeliuojama po kai kuriais iš geriausių programų Šiaurės Amerikoje. Ji yra atvira studentams, sėkmingai ... [+]

Ekonomikos doktorantūros studijos

ASE daktaro programa ekonomika suteikia daktaro mokymo Ekonomikos modeliuojama po kai kuriais iš geriausių programų Šiaurės Amerikoje. Ji yra atvira studentams, sėkmingai baigę savo MMES, MBA arba MFR programas ASE, bet taip pat yra atvira kandidatų iš kitų programų, kurie jau turi magistro laipsnį. Doktorantūros programa siekiama mokyti studentus gaminti novatorišką ir tikslius tyrimus ir padėti studentams tapti pavyzdingi mokytojai ne todėl aukštojo mokslo institucijas visame pasaulyje.

Susisiekite su mumis ! Siųsti savo programas per metus pas mus.

[-]
Beninas Kotonu
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba