Filter
Doktorantūra
Beninas Cotonou Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios doktorantūros programos jungtinėse Amerikos Cotonou Beninas 2019/2020

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Beninas, įsikūrusi Vakarų Afrikoje, yra namo aukštojo mokslo variantų gausos. Yra 10 filialai nacionalinio universiteto Beninas visoje šalyje, o bendras skaičius valstybinių bei privačių institucijų kartu yra 94.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas jungtinėse Amerikos Cotonou Benine 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Beninas
Cotonou
Studijų tipas
Tempas
African School of Economics

ASE daktaro programa ekonomika suteikia daktaro mokymo Ekonomikos modeliuojama po kai kuriais iš geriausių programų Šiaurės Amerikoje. Ji yra atvira studentams, sėkmingai ... [+]

Ekonomikos doktorantūros studijos

ASE daktaro programa ekonomika suteikia daktaro mokymo Ekonomikos modeliuojama po kai kuriais iš geriausių programų Šiaurės Amerikoje. Ji yra atvira studentams, sėkmingai baigę savo MMES, MBA arba MFR programas ASE, bet taip pat yra atvira kandidatų iš kitų programų, kurie jau turi magistro laipsnį. Doktorantūros programa siekiama mokyti studentus gaminti novatorišką ir tikslius tyrimus ir padėti studentams tapti pavyzdingi mokytojai ne todėl aukštojo mokslo institucijas visame pasaulyje.

Susisiekite su mumis ! Siųsti savo programas per metus pas mus.

[-]
Beninas Cotonou
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba