PHDSTUDIES

Palyginti 4 doktorantūros programas - Bio-mokslų studijos

Filosofijos daktaro laipsnis (doktorantūra) suteikia studentams aukščiausią išsilavinimo lygį ir specializuojasi konkrečioje srityje. Šis laipsnis reikalauja išsamių tyrimų ir naujų faktų apie tam tikrą dalyką pateikimo, leidžiant studentui būti pripažįstamas savo srities specialistu.

Kas yra Bioscience doktorantas? Bibliotekos mokslų daktaras aprūpina studentus laboratoriniais tyrimais ir praktiniu metodikų taikymu. Per šį laipsnį studentai gali dalyvauti paskaitose, seminaruose ir laboratorijose, kad būtų galima visapusiškai suprasti ląstelių ir molekulinės biologijos, agrobiologijos ir fizikos dalykus. Studentai gali pasirinkti specializuotis įvairiose srityse, įskaitant bioinžineriją, ląstelių ir molekulių biologiją, augalininkystę ir daržininkystę. Turint platų interesų spektrą, studentams gali būti prilygintas patarėjas, skirtas tinkamiems patarimams.

Bioscience doktorantė suteikia unikalią darbo jėgos galimybę. Iki savo laipsnių individai yra profesionalūs mokslininkai, galintys aiškiai ir efektyviai bendrauti su savo tašku, kartu su stipriais analitiniais įgūdžiais ir akimis detalėms.

Bioscience doktorantūroje paprastai trunka trejus metus, o išlaidos mokykloje yra skirtingos. Svarbu įsitikinti, ar tai yra tinkama programa, tiriant tiek mokyklą, tiek siūlomą programą.

Bioscience doktorantūroje yra daug galimybių asmeniui. Žinoma, žinoma, akademijos kelias ir profesorius. Arba yra galimybių tapti mokslininku, turinčiu biotechnologijų, maisto produktų ar technologijų kompaniją. Taip pat yra galimybių naudotis duomenų specialistais ir techniniais specialistais mokslo srityje. Naudodamiesi programoje gautais bendravimo įgūdžiais, taip pat galima kreiptis į žurnalistiką ar leidybą, ypač mokslo ar medicinos įmones. Šis laipsnis atveria daugelį potencialių karjeros galimybių.

Universitetai visame pasaulyje siūlo "Bioscience" doktorantūrą, tačiau, jei pageidaujate lankstesnio grafiko, apsvarstykite galimybę dalyvauti kursuose internete iš įvairių institucijų. Norėdami pakelti savo švietimo siekimą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

 

 

 

 

4 Rezultatai Bio-mokslų studijos Filter

Biomokslų ir biomedicinos inžinerijos daktaras

The Hong Kong University of Science and Technology
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Biologija yra įvairi, bet dažnai susiliejanti studijų sritis, kurioje žinios pritaikomos kuriant biologinius sprendimus žmonių, augalų ir gyvūnų gyvenimo kokybei palaikyti, at ...

Skaityti daugiau

Biologijos mokslų daktaras

Universidad de Sonora
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Bendras tikslas: Mokyti aukšto lygio mokslininkus savarankiškai atlikti mokslinius ir technologinius tyrimus, turint didelę gebėjimą prisidėti prie pagrindinių ir taikomų moks ...

Skaityti daugiau

Biologinės įvairovės ir filosofijos mokslų daktaras

University of Lethbridge
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
48 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Ph.D. Bioįmonių ir biologinės įvairovės programą teikia Menų ir mokslo fakultetas. Šios programos studentus paprastai prižiūri fakulteto nariai, dalyvaujantys sekančiose padal ...

Skaityti daugiau

Ph.D. Bioscience

King Abdullah University of Science and Technology
Doktorantūra
<
Dieninės
<
30&nbsp;-&nbsp;42 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

"Bioscience" programa atlieka pagrindinį vaidmenį sprendžiant daugelį pasaulinių uždavinių, kuriuos sprendžia KAUST, daugiausia dėmesio skiriant tai, ką mes vadiname adaptuoja ...

Skaityti daugiau