PHDSTUDIES

Palyginti 3 doktorantūros programas - Bioinformatika

Doktorantūra yra aukščiausias akademinių pasiekimų lygis daugelyje sričių. Prieš jums leidžiama užsiregistruoti vienoje iš šių programų, pirmiausia turite baigti žemesnio lygio laipsnio programas; daugeliu atvejų tai yra bakalauro ir magistro laipsnis.

Kas yra Bioinformatikos doktorantas? Ši laukas palaiko biologiją, daugiausia dėmesio skiriant dalykų informacijai. Mokiniai sužino, kaip kurti informacines sistemas ir programines priemones, kurios organizuoja ir analizuoja biologinę informaciją ir duomenis. Šios srities studentai mokosi apie kompiuterių mokslą, informacines technologijas ir biologiją bei realias visų šių sričių programas. Turėkite omenyje, kad kandidatai į bioinformatikos programas turėtų turėti tvirtą supratimą apie programavimą ir informatikos mokslus.

Doktorantūros studijų baigėjai gauna įgūdžių, kurie atveria naujas karjeros galimybes ir padidina atlyginimą. Bioinformatikos srityje šie įgūdžiai apima programavimą, analizę ir kritinį mąstymą duomenų interpretavimui ir biologijos bei pasaulio gamtos aplinkos supratimą.

Mokestis už doktorantūros studijas priklauso nuo daugelio veiksnių. Prieš registruodamiesi, yra protinga ištirti, kaip jūsų konkreti situacija turės įtakos mokesčiams už mokslą ir bioinformatikos programą. Turėtumėte nepamiršti savo mokyklos, programos, šalies ir studijų trukmės.

Jei pasirenkate save bioinformatikai, tikėtina, kad atliksite karjeros kaip bioinformatikos specialistą. Ši pozicija yra atsakinga už bioinformatikos kompiuterinių sistemų kūrimą ir įgyvendinimą bei duomenų interpretavimą. Yra kitų pozicijų, kurios labiau priklauso nuo biologijos ar informacinių technologijų, o ne nuo abiejų pusių. Tai gali būti biologas ar IT specialistas.

Norėdami tęsti savo studijas bioinformatikoje ir pasiekti kuo aukštesnį, suraskite programą, atitinkančią jūsų poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Bioinformatika Filter

Bioinformatikos ir genetikos doktorantas

Kadir Has University
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Nuo 2000 m. Biologija, biotechnologija ir biotechnologijos labai sparčiai vystosi. Duomenų apdorojimui reikalingos kompiuterinės technologijos.

Skaityti daugiau

Kiekybinė biologijos mokslų daktaro programa

Graduate School of Biosciences Munich
Doktorantūra
Kov. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

QBM siekia mokyti jaunų mokslininkų, kurie, nors ir tvirtai įsitvirtinę savo namų disciplinoje, grupė yra gerai susipažinę su įvairiais požiūriais ir minties stiliais. Tikslas ...

Skaityti daugiau

Bioinformatikos doktorantas

University of Tehran, Kish International Campus
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

Bioinformatika yra tarpdisciplininis mokslas biologinių, informacinių ir skaičiavimo mokslo sąsajose, naudojamas skaičiavimams, siekiant geriau suprasti biologiją. Bioinformat ...

Skaityti daugiau