PHDSTUDIES.LT

Ieškoti doktorantūros programos - Biologija - Afrika - 2019/2020

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Biologija - tai vienas iš pagrindinių gamtos mokslų, kuris tiria gyvybės formų tokių kaip molekulės, ląstelės ar organizmai savybes ir tarpusavio sąveikas. Biologija besidomintys studentai paprastai gali pasirinkti vieną iš daugybės šio gana plataus mokslo specialybių tokių kaip, pavyzdžiui, biochemija, ekologija ar botanika.

Net jei jūs nuspręsite Rytų Afrikos mitologinis, kerintis Tanzanija; Senegalas, žemės Teranga arba Pietų Afrikoje, su plačiomis galimybėmis įsiurbti ir tarnauti, tyrimai Afrikoje bus milžiniška.

Peržiūrėti visas doktorantūros programas - Biologija - Afrika - 2019/2020

3 Rezultatai Biologija, Afrika Filter

Zoologijos mokslų daktaras

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Doktorantūros tikslas zoologijoje yra suteikti kvalifikuotiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie išplėstinę taikomą teoriją zoologijos srityje.

Vandens sveikatos mokslų daktarė

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Doktorantūros tikslas Vandens sveikata yra suteikti kvalifikuotiems studentams nuodugnų supratimą ir integruotas žinias apie pažangias pritaikomas teorijas specializacijos srityje.

PhD Biologija

Botswana International University Of Science And Technology
Universiteto miestelis Rugsėjis 2019 Botsvana Palapye

Doktorantūros studijos biologijoje