PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Biologija Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2021

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Biologija - tai mokslas susijęs su visų gyvybės formų savybėmis ir tarpusavio sąveikomis. Be to, biologijos studijas pasirinkę studentai savo studijų metu ypatingai išsamiai nagrinėja ir tokias temas kaip energijos apdirbimas ir panaudojimas stabiliam organizmų augimui. Biologijos studijos paprastai yra suskirstomos pagal organizmų tipus bei sandaros sudėtingumą, o taip pat ir pagal studijų metodologijos tipus.

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios doktorantūros programos - Biologija Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2021

2 Rezultatai Biologija, Jungtiniai Arabų Emyratai Filter

Ląstelių ir molekulinės biologijos filosofijos mokslų daktaras

UAEU United Arab Emirates University
Doktorantūra
Rgp. 2022
<
Dieninės
<
Dalinės
<
4 metai
31 Grd. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Suteiktas laipsnis, pripažįstant šios programos reikalavimų įvykdymą, yra „Ląstelių ir molekulinės biologijos daktaras“. Daktaro laipsnio studijų planas. Programą sudaro 54 kr ...

Skaityti daugiau

Ląstelių ir molekulinės biologijos filosofijos daktaras

UAEU United Arab Emirates University
Doktorantūra
Rgp. 2022
<
Dieninės
<
6&nbsp;-&nbsp;12 semestrai
31 Grd. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Suteiktas laipsnis, pripažįstant šios programos reikalavimų įvykdymą, yra „Ląstelių ir molekulinės biologijos daktaras“. Daktaro laipsnio programos studijų planą sudaro 54 kre ...

Skaityti daugiau