Filter
Doktorantūra
Kolumbija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Biologija Kolumbijoje 2019/2020

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Biologija - tai mokslas susijęs su visų gyvybės formų savybėmis ir tarpusavio sąveikomis. Be to, biologijos studijas pasirinkę studentai savo studijų metu ypatingai išsamiai nagrinėja ir tokias temas kaip energijos apdirbimas ir panaudojimas stabiliam organizmų augimui. Biologijos studijos paprastai yra suskirstomos pagal organizmų tipus bei sandaros sudėtingumą, o taip pat ir pagal studijų metodologijos tipus.

Kolumbija, oficialiai Kolumbijos Respublikos, yra unitarinė konstitucinė respublika sudaro trisdešimt du skyriai.

Geriausios doktorantūros programos - Biologija Kolumbijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Biologija, Kolumbija

Pontificia Universidad Javeriana

Doktorantūra yra akademinė magistrantūros programa, suteikianti aukščiausio išsilavinimo laipsnį, kuris akredituoja aukšto lygio akademinio ir mokslinio darbo mokymą ir k ... [+]

Doktorantūra yra akademinė magistrantūros programa, suteikianti aukščiausio išsilavinimo laipsnį, kuris akredituoja aukšto lygio akademinio ir mokslinio darbo mokymą ir kompetenciją. Jo tikslas - mokyti nepriklausomus mokslininkus biologinių ir biomedicinos mokslų srityje. Darbas bus originalus ir reikšmingas indėlis jūsų vietovėje.

Bendra informacijaSeminaras: Dalykų tvarkaraštis yra kintamas, tačiau dauguma jų yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 4:00 iki 20:00Studijų Režimas:Suteiktas laipsnis: biologijos mokslų daktaras.Numatoma trukmė: 8 semestrai.Priėmimo periodiškumas: semestrasInicijavimo metai: 1996 mSNIES: 5331Kvalifikuota registro rezoliucija: 2018 m. Gegužės 17 d. Rezoliucija 8065, galiojanti iki 2025 m. Rugsėjo 30 d.Akreditacija: 2017 m. Rugsėjo 13 d. Nutarimas Nr. 18206. Kvalifikuotos registracijos atnaujinimas 10 metų, skaičiuojamas nuo 2015 m. Rugsėjo 30 d.Registracijos mokestis: 11.230.000 / semestras *Mokymo tipas: magistrantūraVieta, kur ji siūloma: Bogota... [-]
Kolumbija Bogotá
Sausis 2020
Spanish (Colombia)
Ištęstinės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba