Filter
Doktorantūra
Kolumbija Bogotá Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti doktorantūros programų - Biologija - in Bogotá Kolumbijoje - 2019/2020

Filosofijos daktaro laipsnį, trumpas Kandidatas yra pažangių akademinių laipsnių uždirbo įvairiose srityse, pažymintis, pagrindinius interesus ir pasiekimus mokslinių tyrimų srityje.

Biologijos mokslų yra skirta studentams tolimesnio jų studijas vystymosi ir sveikatos mokslų programa. Kvalifikacijos egzaminus taip pat mokslinių tyrimų pasiūlymą. Kursas padeda vienas suprasti daugiau apie biologijos mokslų srityje. Jūs galite mokytis iš bet kurios pasaulio vietos; JAV, Jungtinėje Karalystėje ar kitoje vietoje. Žinoma, yra prieinamos ir parduoti visame pasaulyje.

Kolumbija yra tikrai įvairi ir unikali šalis, įsikūręs šiaurės vakarų kampe Pietų Amerikoje. Su draugiškų žmonių, egzotiškų peizažų ir kosmopolitinių miestų, Kolumbija yra tikrai vieta mokytis ispanų kalbos.

Bogota yra įvairių sistemos universitetuose ir kolegijose. Studentai, kurie atvyksta arba pasirinkti studijuoti čia turi platų galimybių, dėl kurių institucijos prisijungti. Visos susijusios įstaigos yra aukštos kokybės, nors, tai tiesiog pasirinkti, kokia dalis miesto, į kurį norite studijuoti.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Biologija - in Bogotá Kolumbijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Biologija, Bogotá

Pontificia Universidad Javeriana

Doktorantūra yra akademinė magistrantūros programa, suteikianti aukščiausio išsilavinimo laipsnį, kuris akredituoja aukšto lygio akademinio ir mokslinio darbo mokymą ir k ... [+]

Doktorantūra yra akademinė magistrantūros programa, suteikianti aukščiausio išsilavinimo laipsnį, kuris akredituoja aukšto lygio akademinio ir mokslinio darbo mokymą ir kompetenciją. Jo tikslas - mokyti nepriklausomus mokslininkus biologinių ir biomedicinos mokslų srityje. Darbas bus originalus ir reikšmingas indėlis jūsų vietovėje.

Bendra informacijaSeminaras: Dalykų tvarkaraštis yra kintamas, tačiau dauguma jų yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 4:00 iki 20:00Studijų Režimas:Suteiktas laipsnis: biologijos mokslų daktaras.Numatoma trukmė: 8 semestrai.Priėmimo periodiškumas: semestrasInicijavimo metai: 1996 mSNIES: 5331Kvalifikuota registro rezoliucija: 2018 m. Gegužės 17 d. Rezoliucija 8065, galiojanti iki 2025 m. Rugsėjo 30 d.Akreditacija: 2017 m. Rugsėjo 13 d. Nutarimas Nr. 18206. Kvalifikuotos registracijos atnaujinimas 10 metų, skaičiuojamas nuo 2015 m. Rugsėjo 30 d.Registracijos mokestis: 11.230.000 / semestras *Mokymo tipas: magistrantūraVieta, kur ji siūloma: Bogota... [-]
Kolumbija Bogotá
Sausis 2020
Spanish (Colombia)
Ištęstinės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba