Filter
Doktorantūra
Meksika Aguascalientes Aguascalientes Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti doktorantūros programų - Biologija - in Aguascalientes Meksikoje - 2019/2020

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Biologijos pagrindų studijų programos gali atverti kelius tolimesnėms farmacijos ar medicinos akademinėms studijoms. Be to, biologijos akademines studijas dažnai pasirenka ir tie studentai, kurie siekia karjeros švietimo srityje ir nori mokyklose dėstyti vieną iš gamtos mokslų akademinių dalykų.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Vienas iš daugiausiai gyventojų turinčių miestų Meksika, Aguscalientes yra žinomas dėl savo tarptautiniais universitetais. Švietimo įstaigos, kaip antai Universidad Autónoma de Aguascalientes yra susiję su įvairiomis tarptautinėmis universitetų, ir jie yra žinomi dėl savo gražių miesteliai.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Biologija - in Aguascalientes Meksikoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Biologija, Aguascalientes

Laipsniai
Vieta
Meksika
Aguascalientes
Aguascalientes
Studijų tipas
Tempas
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Daktaras biologijos mokslų absolventas programa pripažinta dėl savo aukštos kokybės lygio priteisia CONACYT konsolidavimas Nacionalinio kokybės absolventų programos (PNPC ... [+]

Daktaras biologijos mokslų absolventas programa pripažinta dėl savo aukštos kokybės lygio priteisia CONACYT konsolidavimas Nacionalinio kokybės absolventų programos (PNPC).

Programa siūlo du režimus: tiesioginis nuo bakalauro ilgalaikius 48 mėnesių (4 metų) ir magistro Traditional nuo 36 mėnesių (3 metai). Antrosios pakopos studijų kursas yra skirtas tyrimams, todėl jos absolventai pasiekti mokslinių tyrimų mokymo pajėgumus originalios ir novatorišką mokslinių tyrimų ir būti vertinamas kaip vertingas asmenis pagal jų darbdaviams. Absolventai išsiskiria savo socialinių įsipareigojimų, atsakomybė savo mokymosi, socialinius poreikius, prisidėti prie šalies vystymosi, ištvermingas pasiekti siūlomus tikslus ir toleranciją, kai yra neatitikimų.... [-]

Meksika Aguascalientes
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba