Filter
Doktorantūra
Pietų Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti doktorantūros programos - Biologija - Pietų Amerika - 2019/2020

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Biologijos mokslas tiria įvairiausių gyvųjų organizmų bei ląstelių funkcijas, savybes, tarpusavio sąveikas, o taip pat ir jų evoliucijos veiksnius bei jų poveikį aplinkai, kurioje jie gyvena. Tad priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali pasirinkti vieną iš daugybės biologijos srities specialybių.

Aprėpties daugelyje šalių ir salų teritorijose, Pietų Amerikoje gyvena daug ispaniškai kalbančiose šalyse. Čia studentai gali tiesiog vaikščioti per visą istoriją jų kelyje į klasę ir įsiurbti senovės visuomenių kultūrą. 

Peržiūrėti visas doktorantūros programas - Biologija - Pietų Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Biologija, Pietų Amerika

Pontificia Universidad Javeriana

Doktorantūra yra akademinė magistrantūros programa, suteikianti aukščiausio išsilavinimo laipsnį, kuris akredituoja aukšto lygio akademinio ir mokslinio darbo mokymą ir k ... [+]

Doktorantūra yra akademinė magistrantūros programa, suteikianti aukščiausio išsilavinimo laipsnį, kuris akredituoja aukšto lygio akademinio ir mokslinio darbo mokymą ir kompetenciją. Jo tikslas - mokyti nepriklausomus mokslininkus biologinių ir biomedicinos mokslų srityje. Darbas bus originalus ir reikšmingas indėlis jūsų vietovėje.

Bendra informacijaSeminaras: Dalykų tvarkaraštis yra kintamas, tačiau dauguma jų yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 4:00 iki 20:00Studijų Režimas:Suteiktas laipsnis: biologijos mokslų daktaras.Numatoma trukmė: 8 semestrai.Priėmimo periodiškumas: semestrasInicijavimo metai: 1996 mSNIES: 5331Kvalifikuota registro rezoliucija: 2018 m. Gegužės 17 d. Rezoliucija 8065, galiojanti iki 2025 m. Rugsėjo 30 d.Akreditacija: 2017 m. Rugsėjo 13 d. Nutarimas Nr. 18206. Kvalifikuotos registracijos atnaujinimas 10 metų, skaičiuojamas nuo 2015 m. Rugsėjo 30 d.Registracijos mokestis: 11.230.000 / semestras *Mokymo tipas: magistrantūraVieta, kur ji siūloma: Bogota... [-]
Kolumbija Bogotá
Sausis 2020
Spanish (Colombia)
Ištęstinės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba