PHDSTUDIES.LT

Ieškoti doktorantūros programų - Biologija - in San Juan Puerto Rike - 2019/2020

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Jums turėti geriausią supratimą apie gyvų būtybių ir jų elgesį, jums reikia biologijos mokslų daktaro laipsnį. Biologijos mokslų daktaras bus suteikti studentams žinių apie mokslinius tyrimus iš ląstelių ir molekulinė biologija, ekologija ir evoliucija ir kompiuterinis biologijos srityse.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

San Juan yra sostinė Puerto Rikas ir labiausiai apgyvendintos su maždaug 400.000 gyventojų. Jis turi tvirtą sveikatos sistemą ir kiti patogumai. San Juan 136 valstybinės mokyklos pagal Švietimo departamento ir turi 9 įtakingų miesteliai ir kitų mažesnių kolegijose.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Biologija - in San Juan Puerto Rike - 2019/2020

1 Rezultatai Biologija, San Juan Filter

Biologijos daktaras

University of Puerto Rico - Río Piedras
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Puerto Rikas San Juan

Mūsų studijų programa siūlo filosofijos doktorantą keturiose pagrindinėse srityse: molekulinės / mobiliosios biologijos, neurologijos, ekologijos / sisteminės ir evoliucijos / genetikos srityse. Filosofijos daktaro laipsnis siūlomas per Puškinio Riko universiteto Tarpkapso doktorantūros programą, kurią administruoja mūsų specialistai.