PHDSTUDIES

Palyginti 3 doktorantūros programas - Biologinės įvairovės studijos

Pavadinimas filosofijos mokslų daktaras yra šiek tiek Piktnaudžiavimas nes daugelis gavėjai daktarų ne iš tikrųjų studijuoti filosofiją. Šis laipsnis yra profesionalus daktaro laipsnis, kuris gali trukti nuo ketverių iki aštuonerių metų užbaigti. Jis reikalauja išsamių tyrimų ir pasišventimo.

Kas yra biologinės įvairovės daktaras? Tai įvairių ekosistemų ir jų poveikį skirtingose ​​aplinkose tyrimas. Studentai ištirti gamtos peizažai ir įgyti teorijas ir metodus, siekiant išsaugoti šias skirtingas aplinkas ir organizmai. Bet daktaras programa reikalauja daug mokslinių tyrimų. Daktaro biologinė įvairovė nesiskiria. Tai nėra neįprasta, kad studijų programos biologinei įvairovei derinti su ekologija, išsaugojimu ar socialinių mokslų, nes jie papildo vienas kitą puikiai. Studentai ištirti tokias temas, kaip evoliucijos ir biologinės įvairovės, buveinių tvarkymas ir parazitologijos.

Studijuojantys biologinę įvairovę paprastai išmokti dirbti savarankiškai, dizainas mokslinių tyrimų projektus ir pateikti idėjų nuosekliai.Daugelis studentų rasti savo bendravimo įgūdžius padidėjimas ir gali sintetinti sudėtingas idėjas lengviau. Studentai dažnai išmokti vertingų vadovavimo įgūdžius, o taip pat išmokti priimti kritiką. Tai yra visų naudingų įgūdžių turėti bet kokioje aplinkoje.

reikalingas laikas uždirbti daktaro gali labai skirtis nuo vieno mokinio prie kito, o sąnaudos gali smarkiai skirtis tarp programų. Geriausias būdas įvertinti išlaidas yra susisiekti su savo mokyklas interesų ir kalbėti su savo leidimų atvykti patarėjai.

Karjera biologinės įvairovės gausu. Nesvarbu, ar esate suinteresuoti tapti profesoriaus ar dirba šioje srityje, biologinė įvairovė daktaro pristato daugybę variantų. Studentai dažnai ieškoti darbo, kaip ekologai, gamtosaugininkams ir tyrėjams. Gavėjai tokio laipsnio, gali atsidurti dirba oceanographers, apsaugos pareigūnų, zookeepers ar aplinkos konsultantų.

Jei jums patinka išsaugojimą ir aplinką, apsvarstyti siekti daktaro laipsnį biologinei įvairovei.Geriausias būdas sužinoti daugiau informacijos ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

3 Rezultatai Biologinės įvairovės studijos Filter

Biologinės įvairovės ir filosofijos mokslų daktaras

University of Lethbridge
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
48 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Ph.D. Bioįmonių ir biologinės įvairovės programą teikia Menų ir mokslo fakultetas. Šios programos studentus paprastai prižiūri fakulteto nariai, dalyvaujantys sekančiose padal ...

Skaityti daugiau

Biologinės įvairovės ir išsaugojimo daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Doktorantūra
Sau. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Doktorantūros tikslas biologinės įvairovės ir išsaugojimo srityje - suteikti kvalifikaciją turintiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie specializaciją, ta ...

Skaityti daugiau

Biologinės įvairovės ir išsaugojimo doktorantas

Universidad de La Laguna
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
Ispanų
Universiteto miestelis

Doktorantūros studijos biologijos srityje yra senos tradicijos Universidad de La Laguna . Biologinės įvairovės ir išsaugojimo programą remia konsoliduotos linijos ir mokslinių ...

Skaityti daugiau