PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Branduolinės fizikos studijos

Doktorantūros programos orientuojasi į studentų ugdymo ugdymą iki pripažintų pramonės ekspertų lygio, atliekant doktorantūros studijas. Šias programas formuoja intensyvi akademinė konkurencija ir reikalaujama aukščiausių veiklos rezultatų ir studentų kompetencijos.

Kas yra branduolinės fizikos mokslų daktaras, tiksliai? Branduolinės fizikos programos kyla iš pagrindinių gyvenimo elementų, studijuodamos atomines struktūras ir jų fiziką, kad geriau suprastų visatos pagrindus. Branduolinės fizikos studentai gali tikėtis sužinoti, kaip fizika atominiame lygyje veikia fizikos ir energijos įstatymus didesnėje visatoje, taip pat sužinoti, kaip fizika veikia skirtingas medžiagos būsenas ir jų atominę ar molekulinę sudėtį. Daugelis programų taip pat integruos šias žinias į pramonės srities pokyčių tyrimą.

Šios programos užbaigimas gali suteikti daugybę naudingų įgūdžių, kurie gali paskatinti profesinę karjerą. Pavyzdžiui, studentai gali pritaikyti savo žinias, kad suprastų bendrus branduolinės energetikos saugos principus arba galėtų sužinoti, kaip branduolinė fizika veikia energijos gamybą. Studentai taip pat gali pasinaudoti pažangiu skaitymo supratimo ir mokymosi metodais.

Laipsniškas išlaidas gali paveikti įvairūs veiksniai, iš kurių vienas yra pasirinkta institucija. Skirtingi universitetai savo programoms taiko skirtingas kainų skales, todėl gali tekti atlikti papildomą tyrimą tam tikros programos kainos nustatymui.

Daugelis, kurie atlieka branduolinės fizikos doktorantūros studijas, pradeda dirbti branduolinėje energetikoje. Jie gali tapti plazmos fizikais, kurie studijuoja naujausią atominės energijos gamybos formą, arba gali dirbti kaip saugos personalas, orientuotas į tai, kad būtų galima saugiau naudoti esamas branduolines elektrines. Jie taip pat gali įsitraukti į politikus ir lobistus, siekiančius tobulinti teisės aktus dėl branduolinės energetikos valdymo, reguliavimo ir administravimo. Studentai gali siekti daugiau komercinių vaidmenų kaip energetikos konsultantai arba likti akademinėje sistemoje, siekdami tolesnių mokslinių tyrimų ir plėtros tikslų.

Daugelis universitetų siūlo daugybę variantų branduolinės fizikos programoms doktorantūros lygmeniu, tiek vietinės, tiek internetinės ar tarptautinės. Norėdami sužinoti papildomos informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Branduolinės fizikos studijos Filter

Dalelių ir branduolinės fizikos mokslų daktaras

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Tyrimas šioje programoje yra pagrįstas teorinių ir eksperimentinių branduolinių ar dalelių fizikos aspektų mokymu, paremtu išsamiu kvantinės mechanikos, kvantinio lauko teorij ...

Skaityti daugiau

Mokslų Daktaro Laipsnį Branduolinės Energetikos Mokslo Ir Inžinerijos

哈尔滨工程大学
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Šis branduolinės energetikos ir inžinerijos specialybės buvo įkurta 2000 metais. Šios specialybės tikslas yra mokymo pakopos studentai turi būti aukšto lygio profesionalių tal ...

Skaityti daugiau