Filter
Doktorantūra
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Civilinė inžinerija - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Civilinės inžinerijos studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja įvairiausių kasdienybėje naudojamų konstrukcijų, koncepcijų bei objektų kūrimo, palaikymo bei tobulinimo principus. Šį išsilavinimą įgiję specialistai gali dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.  

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Civilinė inžinerija - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Civilinė inžinerija, Jungtinė Karalystė

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Mokslinių tyrimų centras spręs aktualius didelius civilinės inžinerijos srities iššūkius, remdamasis esamais ir plėtojančiais naujais tarptautiniais bendradarbiavimais. ... [+]

Apžvalga

Mokslinių tyrimų centras spręs aktualius didelius civilinės inžinerijos srities iššūkius, remdamasis esamais ir plėtojančiais naujais tarptautiniais bendradarbiavimais. Finansinė parama šiems iššūkiams patenkinti bus įgyta per vidines Universiteto iniciatyvas (sustiprintai infrastruktūrai ir infrastruktūrai) ir išorinį finansavimą iš valstybės dotacijų, labdaros organizacijų ir tiesioginės pramonės paramos.

Tyrime bus nagrinėjami dideli energetikos, anglies, švaraus vandens, infrastruktūros iššūkiai; ekstremalių situacijų tyrimas ir naujų ribų nustatymas. Pagrindinės mokslinių tyrimų sritys:

Atsinaujinanti energija jūrojePožeminio vandens ir aplinkos sistemosGeotechnikaPažangi infrastruktūra ir aukštos kokybės struktūrosEnergiją taupančios medžiagosStudijų būdas / trukmė... [-]
Jungtinė Karalystė Belfast
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba