PHDSTUDIES.LT

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Civilinė inžinerija - jungtinėse Amerikos Northern Ireland Jungtinė Karalystė - 2019

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Jei esate bakalauro laipsnį turėtojas civilinės inžinerijos srityje, galite toliau savo žinias. Registruotis daktaro laipsnį civilinė inžinerija, kuri tarnauja kaip aukščiausia laipsnį fakultete. Jis yra struktūrizuotas siekiant padėti jums turėti su kokybės mokslinių tyrimų su eksperimentiniais ir analizės srityse kurso žinias. Pasirinkite sutelkti dėmesį į statybos valdymo ir inžinerijos, kelių ir eismo inžinerijos ar miesto infrastruktūros sistemų inžinerija ir vadyba paminėti keletą disciplinas.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Civilinė inžinerija - jungtinėse Amerikos Northern Ireland Jungtinėje Karalystėje - 2019

1 Rezultatai Civilinė inžinerija, Northern Ireland Filter

Civilinės inžinerijos doktorantas

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Belfast + 1 daugiau

Mokslinių tyrimų centras spręs aktualius didelius civilinės inžinerijos srities iššūkius, remdamasis esamais ir plėtojančiais naujais tarptautiniais bendradarbiavimais.