PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Civilinės aviacijos studijos

Doktorantas yra aukščiausias laipsnis, kurį galite įgyti tam tikroje disciplinoje. Priklausomai nuo jūsų fono, tai gali užtrukti nuo ketverių iki septynerių metų, o kai kurie dalykai ims dar ilgiau.

Konkrečiau, kas yra civilinės aviacijos doktorantė? Šis laipsnis siekia padėti jums pažintinius tyrimo įgūdžius aviacijos srityje. Šioje srityje yra keletas pakopinių laukų, įskaitant operacijas, aviacijos saugą, žmogiškuosius veiksnius ir tarpdisciplinines. Atsižvelgiant į techninį šių apylinkių pobūdį, aviacijos doktorantūra reikalauja daugiau darbo nei dauguma, o kursų dažnumas paprastai yra du ar daugiau kursų. Jūsų tyrimus ir kursinius darbus atidžiai stebės patarėjas, kuris padės jums pristatyti disertacijos temą.

Šios doktorantūros studijų programos metu galite išmokti naudingų kasdienio gyvenimo įgūdžių. Tai apima organizavimą, ypatingą supratimą ir ryžtą. Naudodamiesi šiais įgūdžiais, galite sutaupyti laiko, geriau suvokti galimus susidūrimus ir turėti tiek energijos, tiek sunkumų sprendžiant sudėtingas problemas.

Biudžeto priskyrimas doktorantams reikalauja žinoti, kokią finansinę paramą galite uždirbti. Kadangi šis laipsnis reikalauja visą studijas, gali būti neįmanoma dirbti vienu metu. Stipendija arba stipendija gali padėti padengti knygų išlaidas, mokestį ir kitus mokesčius.

Su daktaro laipsniu, esate aukštos kvalifikacijos ir gerai žinomas apie daugybę aviacijos darbų. Paprastai tęsti mokslinius tyrimus, baigus doktorantūros studijas, kaip mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos komandos ar akademinės bendruomenės dalį. Kai kurie darbo pavadinimai pramonėje, kuriuos galite ieškoti, yra oro uostų veiklos koordinatorius, aviacijos projektų vadovas, vyresnysis inžinierius ir personalo inžinierius. Daktaro disertacija taip pat gali būti naudinga uždirbti reklamą arba pakelti savo dabartinį darbą.

Yra daug mokyklų, siūlančių daktaro laipsnį civilinėje aviacijoje, todėl galite susiaurinti paiešką, apsvarstydami, kokie veiksniai yra jums svarbiausi. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Civilinės aviacijos studijos Filter

Aviacijos daktaro laipsnis

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Daktaras Sent Luiso universiteto aviacijos mokslų studentai baigia kursinius darbus, prieš planuodami kvalifikacinį egzaminą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas su kursiniu ...

Skaityti daugiau

PhD aviacijoje

Singapore Aviation Academy
Doktorantūra
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;7 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Į aviacijos mokslų daktaras yra skirta parengti jums pažinimo tyrimų įgūdžių, reikalingų spręsti aktualias problemas, su kuriomis susiduria aviacijos srityje ir iš anksto nust ...

Skaityti daugiau