Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 doktorantūros programas - Darbo santykių studijos

Filosofijos mokslų daktaras yra aukšto lygio laipsnis dažnai vykdoma po magistro laipsnį, pavyzdžiui, magistro. Jūs galite mokytis temų per humanitarinių, gamtos mokslų, meno, matematikos ir inžinerijos įvairovė. Vidutinis daktaro trunka nuo penkių iki šešių metų baigti.

Kas yra darbo santykių daktaras? Darbo santykiai gali sutelkti dėmesį į sprendimo strategijas darbe klausimus ir tinkamą naudojimą personalo išteklių. Mokslų daktaro diplomą programa gali būti sukurta siekiant suteikti jums sudėtingų darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių klausimais apžvalga. Dauguma doktorantūros programas integruoti mokslinius tyrimus ir užsiėmimuose. Kai kurie universitetai gali reikėję kursus jums reikia imtis, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių teorija, mokslinių tyrimų metodus ir procesus, taikomuosius mokslinius tyrimus seminarai, pranešimus pramoninių santykių ir žmogiškųjų išteklių, ir metodus ir mokslinių tyrimų organizacinės elgsenos darbo santykių.

Pelningiausi daktaro darbo santykių gali sukelti daugiau galimybių įsidarbinti ir dėl didesnio darbo užmokesčio potencialą.Jūs galite pastebėti savo bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius padidėjimas, kuris gali padaryti lengviau pavyks kaip profesionalus.

Iš daktaro kaina yra ne tas pats, kiekviename universitete. Iš tiesų, kai kurios institucijos gali pasiūlyti mokslą kompensavimo programas tiems siekti daktaro laipsnį, bet ne visos. Jūs turite susisiekti su mokyklą norite dalyvauti gauti sąmatą apie mokslą.

Daktaro darbo santykių gali sukelti darbo įvairovė. Galite eiti tapti vykdomasis direktorius žmogiškiesiems ištekliams, vyresnysis darbo santykiais konsultantas, darbuotojų santykiai tyrimų kūrėjas ir vyresnysis mokslo darbuotojas. Tačiau, jūs galite turėti kitų galimybių, taip pat. Tikslus darbas jums gauti, priklauso nuo jūsų darbo patirties. Daugelis žmonių su daktaro eiti tapti profesoriai universitetuose.

Esate pasirengę siekti daktaro laipsnį? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Darbo santykių studijos

University of Johannesburg

Programa plėtoja intelektinės ir profesinius įgūdžius studentas. Kriterijus atitinkantis studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas, d ... [+]

Programa plėtoja intelektinės ir profesinius įgūdžius studentas. Kriterijus atitinkantis studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas, darbe. Disertacija reikštų savitą indėlį į žinių ir įžvalgų, disciplinos, taip pat mokslinių tyrimų srityje. Kvalifikaciniai studentai taip pat turėtų rodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologijos taikymo ir tinkamo raštu ir / arba žodžiu ir mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus. Studentai taip pat turėtų būti suteikta galimybė apmąstyti savo tyrimų išvadas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinkama magistro laipsnį kvalifikacija NQF arba 9 Lygis 8 į darbo santykių, darbo teisė arba susijusios disciplinos ir įrodymus visiškai arba mini mokslinių tyrimų komponentas, magistro studijų lygmeniu, taip pat apie mokslinių tyrimų metodologijos modulio užbaigimo ne apdovanojimai ir / arba magistrantūros studijų lygis, kurių vidutinis balų 65%, esant magistrantūros studijų lygiu. Trejų iki penkerių metų svarbiausiems pramonės sektoriams / darbo patirtį. Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą, kurį sudaro visos dienos vertinimo centro ir psichometrinių vertinimus. A tyrimų metodologijos modulį magistrantūros studijų lygiu yra labai svarbus. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rutgers School of Management and Labor Relations

SMLR Ph.D. Programa „Darbo santykiai ir žmogiškieji ištekliai“ (IRHR) yra tarpdisciplininė programa, kuri studentams suteikia teisę įsidarbinti kaip kolegijos ar universi ... [+]

Apžvalga

SMLR Ph.D. Programa „Darbo santykiai ir žmogiškieji ištekliai“ (IRHR) yra tarpdisciplininė programa, kuri studentams suteikia teisę įsidarbinti kaip kolegijos ar universiteto fakultetas arba mokslinių tyrimų pozicijoms. IRHR programa skirta žmonėms, kurie nori:

Studijuokite darbo pasaulį mūsų dinamiškoje pasaulio ekonomikoje, įskaitant tai, kaip darbo santykiai veikia organizacijas, darbuotojus ir visuomenęDirbkite su pirmaujančiais mokslo darbuotojais, kurie yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinti ekspertai įvairiose darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių temomisTapkite pagrindiniais mokslininkais. Studentai mokosi, kaip kurti, vykdyti ir skelbti griežtus mokslinius tyrimus, pvz. , Vadybos žurnalo , Vadybos apžvalgos akademijos , Pramonės ir darbo santykių apžvalgos , Pramoninių santykių ir Taikomosios psichologijos žurnalo .Plėtoti mokymo įgūdžius dirbdami kaip mokymo padėjėjai ir mokydami savo kursus.Mokinių mokymosi tikslaiĮgyti žymių gebėjimų, stipendijų, mokslinių tyrimų ir lyderystės įgūdžių darbo santykiuose ir žmogiškųjų išteklių srityjeĮtraukti ir vykdyti originalius tyrimusPasiruošti būti karjeros profesionalais, kuriems reikalingi mokymai aukščiausiuose socialiniuose moksluose, sprendžiant su darbo santykiais ir žmogiškųjų išteklių klausimais susijusius klausimus.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Piscataway Township
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba