$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 doktorantūros programas - Darbo santykių studijos

Filosofijos mokslų daktaras yra aukšto lygio laipsnis dažnai vykdoma po magistro laipsnį, pavyzdžiui, magistro. Jūs galite mokytis temų per humanitarinių, gamtos mokslų, meno, matematikos ir inžinerijos įvairovė. Vidutinis daktaro trunka nuo penkių iki šešių metų baigti. Kas yra darbo santykių daktaras? Darbo santykiai gali sutelkti dėmesį į sprendimo strategijas darbe klaus… Skaityti daugiau

Filosofijos mokslų daktaras yra aukšto lygio laipsnis dažnai vykdoma po magistro laipsnį, pavyzdžiui, magistro. Jūs galite mokytis temų per humanitarinių, gamtos mokslų, meno, matematikos ir inžinerijos įvairovė. Vidutinis daktaro trunka nuo penkių iki šešių metų baigti.

Kas yra darbo santykių daktaras? Darbo santykiai gali sutelkti dėmesį į sprendimo strategijas darbe klausimus ir tinkamą naudojimą personalo išteklių. Mokslų daktaro diplomą programa gali būti sukurta siekiant suteikti jums sudėtingų darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių klausimais apžvalga. Dauguma doktorantūros programas integruoti mokslinius tyrimus ir užsiėmimuose. Kai kurie universitetai gali reikėję kursus jums reikia imtis, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių teorija, mokslinių tyrimų metodus ir procesus, taikomuosius mokslinius tyrimus seminarai, pranešimus pramoninių santykių ir žmogiškųjų išteklių, ir metodus ir mokslinių tyrimų organizacinės elgsenos darbo santykių.

Pelningiausi daktaro darbo santykių gali sukelti daugiau galimybių įsidarbinti ir dėl didesnio darbo užmokesčio potencialą.Jūs galite pastebėti savo bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius padidėjimas, kuris gali padaryti lengviau pavyks kaip profesionalus.

Iš daktaro kaina yra ne tas pats, kiekviename universitete. Iš tiesų, kai kurios institucijos gali pasiūlyti mokslą kompensavimo programas tiems siekti daktaro laipsnį, bet ne visos. Jūs turite susisiekti su mokyklą norite dalyvauti gauti sąmatą apie mokslą.

Daktaro darbo santykių gali sukelti darbo įvairovė. Galite eiti tapti vykdomasis direktorius žmogiškiesiems ištekliams, vyresnysis darbo santykiais konsultantas, darbuotojų santykiai tyrimų kūrėjas ir vyresnysis mokslo darbuotojas. Tačiau, jūs galite turėti kitų galimybių, taip pat. Tikslus darbas jums gauti, priklauso nuo jūsų darbo patirties. Daugelis žmonių su daktaro eiti tapti profesoriai universitetuose.

Esate pasirengę siekti daktaro laipsnį? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Universidade Santiago de Compostela
Santjago de Kompostela, Ispanija
Doktorantūra
Dieninės
3 metai
Ispanų, Gallegan, Anglų
Spal. 2022
10 Rgs. 2022
Universiteto miestelis
 
University of Johannesburg
Johanesburgas, Pietų Afrikos Respublika

Programa ugdo studento intelektinius ir profesinius įgūdžius. Kvalifikuotas studentas turėtų įrodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Šis darbas būtų savi ... +

Programa ugdo studento intelektinius ir profesinius įgūdžius. Kvalifikuotas studentas turėtų įrodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Šis darbas būtų savitas indėlis į dalyko disciplinos ir tyrimų srities pažinimą ir įžvalgą. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
2 - 4 metai
Anglų
Vas. 2023
31 Spal. 2022
Universiteto miestelis