PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Darbo santykių studijos

Filosofijos mokslų daktaras yra aukšto lygio laipsnis dažnai vykdoma po magistro laipsnį, pavyzdžiui, magistro. Jūs galite mokytis temų per humanitarinių, gamtos mokslų, meno, matematikos ir inžinerijos įvairovė. Vidutinis daktaro trunka nuo penkių iki šešių metų baigti.

Kas yra darbo santykių daktaras? Darbo santykiai gali sutelkti dėmesį į sprendimo strategijas darbe klausimus ir tinkamą naudojimą personalo išteklių. Mokslų daktaro diplomą programa gali būti sukurta siekiant suteikti jums sudėtingų darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių klausimais apžvalga. Dauguma doktorantūros programas integruoti mokslinius tyrimus ir užsiėmimuose. Kai kurie universitetai gali reikėję kursus jums reikia imtis, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių teorija, mokslinių tyrimų metodus ir procesus, taikomuosius mokslinius tyrimus seminarai, pranešimus pramoninių santykių ir žmogiškųjų išteklių, ir metodus ir mokslinių tyrimų organizacinės elgsenos darbo santykių.

Pelningiausi daktaro darbo santykių gali sukelti daugiau galimybių įsidarbinti ir dėl didesnio darbo užmokesčio potencialą.Jūs galite pastebėti savo bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžius padidėjimas, kuris gali padaryti lengviau pavyks kaip profesionalus.

Iš daktaro kaina yra ne tas pats, kiekviename universitete. Iš tiesų, kai kurios institucijos gali pasiūlyti mokslą kompensavimo programas tiems siekti daktaro laipsnį, bet ne visos. Jūs turite susisiekti su mokyklą norite dalyvauti gauti sąmatą apie mokslą.

Daktaro darbo santykių gali sukelti darbo įvairovė. Galite eiti tapti vykdomasis direktorius žmogiškiesiems ištekliams, vyresnysis darbo santykiais konsultantas, darbuotojų santykiai tyrimų kūrėjas ir vyresnysis mokslo darbuotojas. Tačiau, jūs galite turėti kitų galimybių, taip pat. Tikslus darbas jums gauti, priklauso nuo jūsų darbo patirties. Daugelis žmonių su daktaro eiti tapti profesoriai universitetuose.

Esate pasirengę siekti daktaro laipsnį? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Darbo santykių studijos Filter

Pramonės santykių doktorantūra

Rutgers School of Management and Labor Relations
Doktorantūra
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

SMLR Ph.D. Programa „Darbo santykiai ir žmogiškieji ištekliai“ (IRHR) yra tarpdisciplininė programa, kuri studentams suteikia teisę įsidarbinti kaip kolegijos ar universiteto ...

Skaityti daugiau

Darbo santykių daktaro laipsnis

University of Johannesburg
Doktorantūra
Sau. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa ugdo studento intelektinius ir profesinius įgūdžius. Kvalifikuotas studentas turėtų įrodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Šis darbas būtų savi ...

Skaityti daugiau