PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Ekonometrijos studijos Čekijoje 2020

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Ekonometrija naudoja duomenis daug įvairių formų, pavyzdžiui, statistikos, linijinių modelių ir ekonomikos teorija, padėti paaiškinti ar iššūkis pasikartojančius ryšius, kurie egzistuoja tarp ekonominių kintamųjų. Ekonomistai dažnai remiasi modeliams ekonometrijos pagamintų priimti sprendimus dėl ekonominės politikos, finansų ir darbo ekonomika.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausios doktorantūros programos - Ekonometrijos studijos Čekijoje - 2020

1 Rezultatai Ekonometrijos studijos, Čekija Filter

Tikimybių ir statistikos mokslų daktaras, ekonometrija ir finansinė matematika

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Doktorantūra
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Programa grindžiama matematiniu pagrindu, apimančiu tikimybių teoriją, stochastinius procesus, matematinę ir skaičiavimo statistiką, optimizavimą, ekonometriją, operatyvinius ...

Skaityti daugiau