Filter
Doktorantūra
Dominika Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomika - Dominikoje - 2019/2020

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Į ekonomikos studijas įstoję studentai pirmiausia išmoksta skirti mikro bei makro ekonomikos subtilybes, o taip pat gilinasi ir į skirtumus tarp pozityvios bei normatyvinės ekonomikos. Ekonomikos studentai taip pat išsamiai nagrinėja tokius studijų dalykus kaip ekonomikos teorija bei taikomoji ekonomika.

Dominika yra konkurencinga švietimo sistemą, varžėsi kitus visoje Vakarų. Studentai šią Karibų saloje šalyje gali susilieti su kitų sunkių studentų iš viso pasaulio. Anglų kalba yra oficiali kalba, tačiau studentai, kalbantys kitomis kalbomis gali jaustis vienodai namuose dėl to, kad šalies tarptautinės prekybos.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Ekonomika - Dominikoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomika, Dominika

International University For Graduate Studies - IUGS

IUGS valdymo ir Taikomoji ekonomika programa yra pagrindinis uždavinys siekiant padidinti studento gebėjimą tarnauti pagal savo profesiją per Baigiu studijas. ... [+]

Aplinkybės ir Filosofija

Taikomoji ekonomika yra socialinis mokslas disciplina, kuri sujungia ekonominę sąvokas ir verslo praktiką, siekiant, kad į sprendimų priėmimo procesą efektyviau.

Valdymas gali būti apibrėžiamas kaip funkciją, kuri koordinuoja žmonių poveikį pasiekti tikslus ir uždavinius veiksmingai ir efektyviai naudojant turimus išteklius. Valdymas apima planavimą, organizavimą, personalą, todėl ar režisūrą, taip pat kontroliuoti organizaciją atlikti objektyvų, tikslą ar tam tikrų tikslų.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1940-aisiais, ekonomistas Joelis Dean, Ph.D. parašė ir konsultuojamasi su organizacijomis, taikant mikroekonomikos, konkrečiai "teoriją firmos" pagerinti sprendimų priėmimo procesą. ... [-]

Dominika Portsmouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba