PHDSTUDIES.LT

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomika - in Krakow Lenkija - 2019/2020

Daktaras arba daktaras yra magistro mokslo laipsnį, išduoti universitetų. Kai vienas pasiekia daktaro laipsnį jis arba ji gali dažnai būti vadinamas daktaras.

Tai be jokių abejonių, kad verslo pasaulis veikia pagal nežinomų situacijų, kurios reikalauja kokybės analizę prieš vienas eina Messing aplink. Daugeliu atvejų, profesinės praktikos šioje srityje gali trūkti žinių ar reikiamų įgūdžių dirbant su ekonomines galias, kad varyti aplinką. Tai yra priežastis, studentams tęsti savo studijas, atsižvelgiant į doktorantūros programą. Tai veikia visame pasaulyje su plačiomis rinkos galimybėmis laukia visame pasaulyje.

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Su senovės kultūra, Krokuvos miestas yra žinomas dėl pagrindinių centrų Lenkijos, mokslo, kultūros ir meno gyvenimą. Tai yra pagrindinis švietimo centru ir Jogailos universitetas, kuris yra antras geriausias universitetas Šalis taip pat yra šiame mieste.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomika - in Krakow Lenkijoje - 2019/2020

1 Rezultatai Ekonomika, Kraków Filter

Ph.D. studijos Ekonomikos, finansų ir valdymo (EFM)

Cracow University of Economics
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Spalis 2019 Lenkija Kraków

Krokuvos ekonomikos universitetas siūlo novatorišką nevisą daktaro Studijos Ekonomikos, finansų ir valdymo (EFM). Šie tyrimai, atliekami tik anglų kalba, yra skirtos kandidatų, norinčių akademinių tyrimų, norintis ištirti daugiasrites mokslinių tyrimų galimybes duotas CUE. Programos tikslas yra ugdyti būsimų mokslininkus, mokytojus ir specialistus, ir prisidėti prie ...