Filter
Doktorantūra
Rusija Moskva Moscow Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomika - in Moscow Rusija - 2019/2020

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Į ekonomikos studijas įstoję studentai pirmiausia išmoksta skirti mikro bei makro ekonomikos subtilybes, o taip pat gilinasi ir į skirtumus tarp pozityvios bei normatyvinės ekonomikos. Ekonomikos studentai taip pat išsamiai nagrinėja tokius studijų dalykus kaip ekonomikos teorija bei taikomoji ekonomika.

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Maskvos miestas yra laikoma, kad labiausiai politinę įtaką Rusijoje. Jis gyvena kai kuriose pasaulio milijardierių. Maskva turi daugiau nei 11 milijonų žmonių ir dinamišką ekonomiką. Mieste yra 60 valstybinių universitetų ir į studento Major mokslų balsų dauguma.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomika - in Moscow Rusijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomika, Moscow

Kitos šios studijų srities programos:
MSU - Moscow State University Graduate School

GSBA doktorantūros programa (PhD) yra sukurta ir struktūrizuota taip, kad paskatintų akademinius taikomuosius ekonomikos mokslinius tyrimus ir valdymą. Programa skirta ka ... [+]

Doktorantūros programa yra dėstoma rusų kalba.

Doktorantūra (doktorantūra) Taikomosios ekonomikos ir vadybos tyrinėtojai

Tyrimai ir žinių plėtra yra pagrindiniai visų GSBA programų aspektai. GSBA doktorantūros programa yra suprojektuota ir struktūrizuota taip, kad paskatintų akademinius taikomuosius ekonomikos ir vadybos mokslinius tyrimus. Programa skirta kandidatams, turintiems neįvykdytus intelektualinius gebėjimus ir tvirtą indėlį į mokslinius tyrimus.

Reikalaujant ne mažiau kaip trejų metų, doktorantūros studijų programą sudaro privalomi pirmųjų studijų metų kursai, antrosios ir trečiosios studijų trukmės mokymo kursai. Moksliniai tyrimai, vedantys į disertaciją, prasideda pirmaisiais metais ir tęsiasi studijų metu.... [-]

Rusija Moscow
Rugsėjis 2019
Rusijos
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba