$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Ekonomikos politika

Po uždirba mažiau laipsnius, tai yra įmanoma, studentams tęsti studijas ir baigti mokslų daktaras, kuris daugelyje sričių Žiūrėti kaip aukščiausio lygio akademinių pasiekimų. Pasiekti tai taip pat gali atverti labiausiai naudingas karjerą skatina kiek įmanoma. Kas yra ekonominės politikos mokslų daktaras? Nagrinėdami ekonominę politiką, studentai tapti artimai susipažinęs… Skaityti daugiau

Po uždirba mažiau laipsnius, tai yra įmanoma, studentams tęsti studijas ir baigti mokslų daktaras, kuris daugelyje sričių Žiūrėti kaip aukščiausio lygio akademinių pasiekimų. Pasiekti tai taip pat gali atverti labiausiai naudingas karjerą skatina kiek įmanoma.

Kas yra ekonominės politikos mokslų daktaras? Nagrinėdami ekonominę politiką, studentai tapti artimai susipažinęs su taisyklėmis ir teisės aktų, kurie reglamentuoja ekonomiką pasaulyje. Daugiau dėmesio gali būti pateikiami tarptautinių finansų ar mažesnio masto ekonomijos ir studijų srityse apima mikroekonomikos, makroekonomikos ir bendrą finansavimą. Pelningiausi daktaro paprastai reikia trijų metų griežta studijuoti ir disertacijos kūrimą.

Po uždirbti daktaro, yra daug karjeros nauda kad jūs galite mėgautis. Galite įvesti daug labiau pažengusios pozicijas ir uždirbti daug didesnis atlyginimas. Taip pat galima įvesti aukštą poziciją daug greičiau pašalinant metų lėtai pažangos.

Kadangi uždirbti daktaro kaina svyruoja tiek, kiek studijų programų, kurios yra įmanoma, tai protinga tyrimų pageidaujamą programą prieš įtraukiant. Mokykla pasirinkti ir šalies jis yra turės įtakos mokslą ir mokesčius, kad jums reikia tikėtis mokėti, siekiant užbaigti programą.

Daugelis korporacijų, kurios susijusios su ekonomikos ir finansų reikia specialistų, kurie yra ekspertai ekonominės politikos konsultacijų, analizės ir vadovavimo. Tai galima dirbti privačiame sektoriuje, kaip finansų ekspertas, skyriaus vadovas, analitikas, vadybininkas, ar konsultanto. Kita vertus, tai galima dirbti su politikos kūrėjais ir padėti valdyti ekonomiką iš pirmų rankų. Galiausiai, PhD, tai galima įvesti švietimo srityje ir išmokyti studentus apie ekonominę politiką.

Norėdami pradėti savo daktaro, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
University of Pardubice
Pardubice, Čekija

Ši programa pagrįsta regioninės ekonomikos ir viešosios ekonomikos disciplinomis. Tai leis studentams suprasti problemas, susijusias su regionų poreikių nustatymu, regiono fin ... +

Ši programa pagrįsta regioninės ekonomikos ir viešosios ekonomikos disciplinomis. Tai leis studentams suprasti problemas, susijusias su regionų poreikių nustatymu, regiono finansiniais aspektais, viešųjų subjektų ekonominiu efektyvumu ir regionų efektyvumu. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis