Filter
Doktorantūra
Dominika Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomikos studijos - Dominikoje - 2019/2020

Doktorantūros studijų programų struktūra, paskirtis bei trukmė labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, šalies kurioje studentas nori įgyti daktaro laipsnį bei konkrečios studijų specialybės. Paprastai stoti į doktorantūros studijas specialistus motyvuoja stiprus noras prisidėti prie akademinės bendruomenės tam tikrais unikaliais savo mokslinio tyrimo rezultatais, o taip pat ir jų pačių smalsumas ir ypatingas susidomėjimas tam tikra ir dažnai itin siaura akademine sritimi.   

Į ekonomikos ir administravimo studijas yra įtraukiami skirtingi studijų dalykai. Tad šias studijų programas pasirinkę studentai ne tik gilinasi į įvairias tiesiogiai su ekonomika susijusias temas, bet ir nagrinėja klausimus susijusius su politika, verslu, finansais, o taip pat gilinasi ir į visuomenines temas, kurios gali turėti įtakos bendrosioms ekonominėms tendencijoms.

Dominika yra konkurencinga švietimo sistemą, varžėsi kitus visoje Vakarų. Studentai šią Karibų saloje šalyje gali susilieti su kitų sunkių studentų iš viso pasaulio. Anglų kalba yra oficiali kalba, tačiau studentai, kalbantys kitomis kalbomis gali jaustis vienodai namuose dėl to, kad šalies tarptautinės prekybos.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Ekonomikos studijos - Dominikoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomikos studijos, Dominika

International University For Graduate Studies - IUGS

IUGS valdymo ir Taikomoji ekonomika programa yra pagrindinis uždavinys siekiant padidinti studento gebėjimą tarnauti pagal savo profesiją per Baigiu studijas. ... [+]

Aplinkybės ir Filosofija

Taikomoji ekonomika yra socialinis mokslas disciplina, kuri sujungia ekonominę sąvokas ir verslo praktiką, siekiant, kad į sprendimų priėmimo procesą efektyviau.

Valdymas gali būti apibrėžiamas kaip funkciją, kuri koordinuoja žmonių poveikį pasiekti tikslus ir uždavinius veiksmingai ir efektyviai naudojant turimus išteklius. Valdymas apima planavimą, organizavimą, personalą, todėl ar režisūrą, taip pat kontroliuoti organizaciją atlikti objektyvų, tikslą ar tam tikrų tikslų.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1940-aisiais, ekonomistas Joelis Dean, Ph.D. parašė ir konsultuojamasi su organizacijomis, taikant mikroekonomikos, konkrečiai "teoriją firmos" pagerinti sprendimų priėmimo procesą. ... [-]

Dominika Portsmouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba