PHDSTUDIES.LT

Peržiūrėti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomikos studijos - Nyderlanduose - 2019

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metų išsamiai nagrinėja ne tik ekonomines tendencijas bei teorijas, bet ir gilinasi į mikro ekonomikos subtilybes, kurios gali iš esmės paveikti ekonomines šalių sistemas. Šių studijų metu studentai analizuoja ne tik įvairias ekonomines temas, bet ir daug dėmesio skiria ir politinėms, visuomeninėms, verslo bei finansų temoms, kurios stipriai paveikia ekonomines struktūras ir sistemas. Tad ekonominį išsilavinimą įgiję specialistai gali dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Žmonės, kalba ir kultūra Nyderlanduose vadinama "olandų ". Šiuolaikinė Europos šalis šiandien, Nyderlandai išsaugojo savo labai tarptautinį pobūdį ir yra žinomas dėl savo liberalios mąstysenos. Nyderlandai turi daug universitetų. Šalyje neseniai konvertuoti savo pavadinimus į bakalauro / magistro sistema.Yra dviejų tipų universitetų: Akademinė (kurioje didesnis dėmesys skiriamas teorinių žinių, dar žinomas kaip "Universiteit ") arba Taikomieji mokslai (kurioje didesnis dėmesys skiriamas praktinių žinių, dar žinomas kaip "Hogeschool ")

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos doktorantūros programų - Ekonomikos studijos - Nyderlanduose - 2019

1 Rezultatai Ekonomikos studijos, Olandija Filter

Ekonomikos mokslų filosofijos daktaras

Limburg Graduate School of Business
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Registracija galima Olandija Maastricht + 1 daugiau

Doktorantūros programa remia absolventų akademinį ir (arba) profesinį karjerą. Programa yra tinkama, turtinga, akademiškai pagrįsta ir atitinka nacionalinius ir tarptautinius aukštojo mokslo standartus. Ji atitinka aukštojo mokslo suderinimo proceso Europoje kriterijus ir aukščiausio lygio Europos kvalifikacijų sąrangos (EKS 8 lygio) mokymosi rezultatus.