Filter
Doktorantūra
Olandija Maastricht Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomikos studijos - in Maastricht Olandija - 2019

PhD arba doktorantūros studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktą doktorantūros specialybę ir studijų pabaigoje apsigina savo disertaciją. Šį akademinį laipsnį įgiję specialistai savo akademinėje srityje yra laikomi ekspertais ir gali siekti akademinės karjeros aukštumų.

Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja abiejų mikro ir makro ekonomikos teorijos ir praktikos subtilybes. Tad šių studijų metu studentai aiškinasi kaip individų, bendrovių bei valstybių ekonominiai veiksmai paveikia bendrąsias ekonomines tendencijas. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tokias studijų specialybes kaip viešoji politika, verslo ekonomika ar vartotojų elgsena.  

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Gražus miestas tarp dviejų upių, Maastricht yra žinomas dėl savo švietimo įstaigų, pavyzdžiui, Mastrichto universitete. Be to Mastrichto universitete yra žinomas dėl savo naujoviškų ir įvairių studijų programų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomikos studijos - in Maastricht Nyderlanduose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomikos studijos, Maastricht

Limburg Graduate School of Business

Doktorantūros programa remia absolventų akademinį ir (arba) profesinį karjerą. Programa yra tinkama, turtinga, akademiškai pagrįsta ir atitinka nacionalinius ir tarptauti ... [+]

Programos turinys

Doktorantūros programa remia absolventų akademinį ir (arba) profesinį karjerą. Programa yra tinkama, turtinga, akademiškai pagrįsta ir atitinka nacionalinius ir tarptautinius aukštojo mokslo standartus. Ji atitinka aukštojo mokslo suderinimo proceso Europoje kriterijus ir aukščiausio lygio Europos kvalifikacijų sąrangos (EKS 8 lygio) mokymosi rezultatus.

LGSB teikia aukštos kokybės doktorantūros mokymus, suteikiančius jums visas žinias ir priemones. Jūs nesate vieniši savo kelionėje! Jums bus mokomi ir prižiūrimi mūsų išskirtiniai tarptautiniai fakulteto nariai. Mūsų unikalios mokslinių tyrimų laboratorijos padės jums rinkti ir analizuoti jūsų duomenis. Mes nuvesime jus per kiekvieną jūsų Ph.D. tyrimas.... [-]

Olandija Maastricht
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba