Filter
Doktorantūra
Portugalija Porto Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomikos studijos - in Porto Portugalija - 2019/2020

Vienas turi atlikti du dalykus, kai uždirbti daktaro laipsnį. Pirmiausia reikia suprasti konkretaus dalyko kruopščiai. Antra, reikia plačiai žinių apie šiuo klausimu.

Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja abiejų mikro ir makro ekonomikos teorijos ir praktikos subtilybes. Tad šių studijų metu studentai aiškinasi kaip individų, bendrovių bei valstybių ekonominiai veiksmai paveikia bendrąsias ekonomines tendencijas. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tokias studijų specialybes kaip viešoji politika, verslo ekonomika ar vartotojų elgsena.  

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Portas yra antra labiausiai gyventojų mieste Portugalijoje po Lisabonos su maždaug 1,3 milijono žmonių populiacijoje. Porto universitetas yra viršuje universitetas Portugalijoje, nes ji tarnauja studentų iš visos Europos ir apskritai pasaulio. Yra daug kitų techninių kolegijų Portas taip pat.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Ekonomikos studijos - in Porto Portugalijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomikos studijos, Porto

University of Porto School of Economics and Management.

Ph.D. Ekonomikos programa yra ketverių metų dieninės programos. Pirmieji trys semestrai skirti kursiniams darbams; likusieji semestrai yra skirti Ph.D. rengimui. disertac ... [+]

Ph.D. Programa yra ketverių metų dieninė programa. Pirmieji trys semestrai skirti kursiniams darbams, likusieji semestrai yra skirti doktorantūros rengimui. disertacija.

Kasmet besimokantys studentai, kurie įregistravo programą, gauna mokymus pagal skatinamąją mokslinių tyrimų aplinką. Programą vykdo Ekonomikos ir finansų centras U. Porto (cef.up), pagrindinis mokslinių tyrimų padalinys, Ekonomikos fakultetas Porto universiteto (FEP-UP), kuris remia keletą kursų ir seminarų akademinių metai. Moksliniai straipsniai yra pateikiami lankytojų mokslų, departamento fakulteto, ir antrosios pakopos studentų. Seminarų lankymas yra neatskiriama doktoranto dalis. programa, nes ji suteikia studentams žinių apie dabartinius mokslinius tyrimus savo dominančiose srityse, taip pat susipažįsta su mokslo darbuotojais tokiose srityse. Tyrimų rezultatų pristatymas leidžia studentams įgyti pagrindinių akademinių sugebėjimų ir laiku gauti mokslininkų ir kolegų atsiliepimus apie jų tezes.... [-]

Portugalija Porto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba