Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 doktorantūros programas - Ekonominė plėtra

Doktorantūros aukščiausias akademinis laipsnis pasiekiamas ir reikalauja daug metų studijų. Pelningiausi daktaro paprastai ateina po užsidirbti magistro 's laipsnį ir eina į išsamiau apie pasirinktą objektą. Akivaizdu, kad šis laipsnis imtis tarp keturių ir šešių metų uždirbti.

Kas yra ekonominės plėtros daktaras? Kaip daktaro, tai yra labiau orientuota studijų ekonominės plėtros, nei meistro 's, kad prieš jį. Kai fokusavimo sritys apima prekės ženklo plėtrą, vadovavimo, tvarumą ir kainodaros strategijas. Rinkodara ir valdymas yra bendras kurso temos per šį laipsnį, o šioje programoje studentas tikimasi jau turėti aiškų supratimą apie matematikos ir tam tikrų ekonominių sistemų.

Vienas privalumas ekonominio vystymosi PhD yra gebėjimas siekti nepriklausomus tyrimus. Taip pat yra įmanoma pažanga būklei ar atlyginimo, susijusios su įsigyjant šį aukštesnį laipsnį.

Kiekvienas universitetas kainos jos studijų programos šiek tiek skirtingai, bet jei jūs judate lankyti pasirinktą mokyklą, jums gali tekti veiksnys juda ir būsto išlaidas. Sužinokite iš anksto, ko tikėtis tarsi mokesčių ir knygų kainų, todėl jūs galite biudžetą.

Absolventas su ekonominės plėtros PhD gali siekti karjeros akademinės bendruomenės, mokslinių tyrimų ar verslo. Įmonės reikia ką nors analizuoti ir redaguoti rinkodaros strategijas gali siekti Bendravimui šio laipsnio. Absolventai, kurie gali prisitaikyti prie naujų technologijų gali atsidurti dirba atstatyti prekės ir vertinimo modelius augančių įmonių. Viena iš sričių, kur nauja technologija yra ištirta yra dirbtinis intelektas, ir kaip ji gali patarti priimant sprendimus.

Kai jūs turite nusprendė siekti daktaro laipsnį ekonominės plėtros, jums reikės rasti mokyklą, kuri siūlo šią laipsnį. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Ekonominė plėtra

SOAS University of London

Vystymosi ekonomikos doktorantas yra ekonomikos mokslų fakulteto siūlomas mokslinis laipsnis, kuris taip pat yra "PhD Pathway " programos "Tarptautinė plėt ... [+]

MPhil / PhD plėtros ekonomika

Trukmė: 3 metai visą arba 6 metų ne visą darbo dieną

Įstojimo reikalavimai: Priėmimo ir darbo reikalavimai. Gerai magistro laipsnį ekonomikos paprastai reikia registruoti MPhil ir doktorantūros studijų laipsnius. Studentai paprastai įregistruoti MPhil laipsnį pirmosios instancijos. Gavusi Studentų priežiūros komiteto patvirtinimą, studento registracija pakoreguota į doktorantūros statusą (ir atgal į MPhil registracijos pradžią), paprastai pirmųjų studijų metų pabaigoje. Normalus daktaro laipsnio studijų laikotarpis yra ne trumpesnis kaip trejų metų dieninės studijos. Studentai, dirbantys visą darbo dieną arba su kitais reikšmingais įsipareigojimais, gali užsiregistruoti ne visą darbo dieną, kai minimalus registracijos laikotarpis yra dvigubai didesnis nei dieninės studijos. Kandidatai turės pateikti ne daugiau kaip 55 000 žodžių MPhil, o daktaro laipsniui maksimalus ilgis - 100 000 žodžių.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management

Manoma, kad absolventas įgyja teorinius studijų srities pagrindus, pagrindinius mokslinio darbo metodus studijų srityje ir pagrindines nuolatinio pasaulio mokymosi visą g ... [+]

Studijų forma: dieninė ar distancinė

Studijų trukmė: 4 metai (8 semestrai)

Įėjimo egzaminas: vadovauja komitetas, kurį paskiria atitinkamos studijų programos mokslinė taryba ir kurį skiria fakulteto dekanas. Įėjimo egzaminas susideda iš mokslinės diskusijos, žodinio pokalbio, patvirtinančio anglų kalbos žinias ir antrąją užsienio kalbą pasauliniu mastu, ir ankstesnių universitetinių studijų įrašų protokolą.

Absolvento profilis

Manoma, kad absolventas įgyja teorinius studijų srities pagrindus, pagrindinius mokslinio darbo metodus studijų srityje ir pagrindines nuolatinio pasaulio mokymosi visą gyvenimą įgijimo formų formas. Absolventai turėtų sugebėti sukurti makroekonominio ir mikroekonominio lygmens ekonominių procesų aprašomąjį ir norminį ekonominį modelį ir rinkti atitinkamus dokumentus, reikalingus jų formalizavimui. Be to, prielaida, kad mokslo žinių apibendrinimo galimybė yra ekonominių įstatymų forma, kartu su jų taikymu aiškinant tam tikras ekonomines užduotis tvarios plėtros skatinimui. Absolventai turėtų sugebėti savarankiškai dirbti sprendžiant rimtas ekonomines problemas, įskaitant aplinkos apsaugą sektoriaus ir įmonės lygmeniu agrariniame sektoriuje, kaip neatskiriamą nacionalinės ekonomikos dalį. Absolventai turėtų valdyti alternatyvius požiūrius sprendžiant ekonomines problemas tiek verslo, tiek įmonių lygmeniu ir galėtų remti tarpdalykinę sintezę, remiančią ekonominių veiksmų ir tvarios plėtros procesų optimizavimą.... [-]

Čekija Praha-Suchdol
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba