PHDSTUDIES

Palyginti 2 doktorantūros programas - Ekonominė plėtra

Doktorantūros aukščiausias akademinis laipsnis pasiekiamas ir reikalauja daug metų studijų. Pelningiausi daktaro paprastai ateina po užsidirbti magistro 's laipsnį ir eina į išsamiau apie pasirinktą objektą. Akivaizdu, kad šis laipsnis imtis tarp keturių ir šešių metų uždirbti.

Kas yra ekonominės plėtros daktaras? Kaip daktaro, tai yra labiau orientuota studijų ekonominės plėtros, nei meistro 's, kad prieš jį. Kai fokusavimo sritys apima prekės ženklo plėtrą, vadovavimo, tvarumą ir kainodaros strategijas. Rinkodara ir valdymas yra bendras kurso temos per šį laipsnį, o šioje programoje studentas tikimasi jau turėti aiškų supratimą apie matematikos ir tam tikrų ekonominių sistemų.

Vienas privalumas ekonominio vystymosi PhD yra gebėjimas siekti nepriklausomus tyrimus. Taip pat yra įmanoma pažanga būklei ar atlyginimo, susijusios su įsigyjant šį aukštesnį laipsnį.

Kiekvienas universitetas kainos jos studijų programos šiek tiek skirtingai, bet jei jūs judate lankyti pasirinktą mokyklą, jums gali tekti veiksnys juda ir būsto išlaidas. Sužinokite iš anksto, ko tikėtis tarsi mokesčių ir knygų kainų, todėl jūs galite biudžetą.

Absolventas su ekonominės plėtros PhD gali siekti karjeros akademinės bendruomenės, mokslinių tyrimų ar verslo. Įmonės reikia ką nors analizuoti ir redaguoti rinkodaros strategijas gali siekti Bendravimui šio laipsnio. Absolventai, kurie gali prisitaikyti prie naujų technologijų gali atsidurti dirba atstatyti prekės ir vertinimo modelius augančių įmonių. Viena iš sričių, kur nauja technologija yra ištirta yra dirbtinis intelektas, ir kaip ji gali patarti priimant sprendimus.

Kai jūs turite nusprendė siekti daktaro laipsnį ekonominės plėtros, jums reikės rasti mokyklą, kuri siūlo šią laipsnį. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Ekonominė plėtra Filter

Doktorantūros ekonomikos ir įmonių ekonomika

Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management
Doktorantūra
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Manoma, kad absolventas įgyja teorinius studijų srities pagrindus, pagrindinius mokslinio darbo metodus studijų srityje ir pagrindines nuolatinio pasaulio mokymosi visą gyveni ...

Skaityti daugiau

Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) plėtros ekonomikoje

SOAS University of London
Magistras
Doktorantūra
28 Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;6 metai
30 Bir. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Į plėtros ekonomikos mokslų daktaras yra siūlomi Ekonomikos departamento mokslinių tyrimų laipsnį, ir taip pat dalis doktorantūros Pathway , "tarptautinės plėtros", per Blooms ...

Skaityti daugiau