Palyginti doktorantūros programas - Etika

Doktorantas (filosofijos daktaras) yra pažangiosios studijų programos, kuri paprastai reikalauja išsamių nepriklausomų tyrimų. Galima įsigyti maždaug ketverius metus. Kas yra daktaro laipsnis etikos klausimais? Šioje programoje mokiniai gali sužinoti apie etiką, nes jie susiję su įvairiomis pramonės šakomis, tokiomis kaip politinis mokslas, sveikatos priežiūra, verslas, globaliz… Skaityti daugiau

Doktorantas (filosofijos daktaras) yra pažangiosios studijų programos, kuri paprastai reikalauja išsamių nepriklausomų tyrimų. Galima įsigyti maždaug ketverius metus.

Kas yra daktaro laipsnis etikos klausimais? Šioje programoje mokiniai gali sužinoti apie etiką, nes jie susiję su įvairiomis pramonės šakomis, tokiomis kaip politinis mokslas, sveikatos priežiūra, verslas, globalizacija ir ekonomika. Priklausomai nuo mokymo programos studentai gali naudoti atvejų tyrimus, kurie padės išmokti pažangias etikos sąvokas. Kursų temos gali būti etika ir filosofija, žmogaus teisės ir verslo teisė, tarptautinė verslo etika ir pažangi etikos teorija. Daugumoje programų didžioji dalis studijų bus nukreipta į studento pasirinktą daktaro disertaciją ar disertaciją.

Viena iš daugelio naudos, kurią mokytojai įgyja iš šio laipsnio, yra sugebėjimas kritiškai mąstyti. Jie taip pat įgijo mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžių bei organizacinių įgūdžių.

Nors sąnaudos yra ir turėtų būti mokyklos pasirinkimo veiksnys, tai neturėtų atgrasinti nieko mokytis. Į mokslą įtakojantys veiksniai apima rezidento statusą, mokyklos vietą, programos trukmę ir susijusius mokesčius. Tyrimas skirtingų mokyklų gali padėti studentams rasti nebrangių variantų.

Profesijos įgijimas įgijus daktaro laipsnį etikos srityje padeda siekti karjeros įvairiose profesijose ir srityse, o konkreti karjera dažnai yra susijusi su studento baigiamojo darbo dėmesio. Bendros profesinės darbo vietos apima mokytojų, mokslo darbuotojų ir teisininkų organizacijų bei mokyklų mentorius. Absolventai gali pasirinkti atlikti nepriklausomą mokslinių tyrimų darbus įvairioms vyriausybės, verslo ir teisinių publikacijų. Jie taip pat gali pasirinkti savarankiškai dirbančius asmenis ir pasiūlyti teisinę ir etišką verslo konsultanto patirtį.

Naudokite mūsų internetinį katalogą, norėdami išnagrinėti etikos daktaro laipsnį šalyje ir užsienyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Charles University Protestant Theological Faculty
Prague, Čekija

Praktinės ir ekumeninės teologijos ir teologinės etikos srities doktorantūros tikslas yra studentams ugdyti įprastą pažangių studijų būdą, gebėjimą mąstyti teologiškai ir gili ... +

Praktinės ir ekumeninės teologijos ir teologinės etikos srities doktorantūros tikslas yra studentams ugdyti įprastą pažangių studijų būdą, gebėjimą mąstyti teologiškai ir gilinti savo žinias apie teologinę tradiciją ekumeniniame, praktiniame, ir etikos aspektus. Studentai mokosi kritiškai analizuoti ir apmąstyti įgytas žinias ir metodus, naudojamus jų srityje, ir interpretuoti juos tiek savo specifiniuose kontekstuose, tiek tarpdisciplininiuose šiuolaikinių mokslo žinių nustatymuose. Priklausomai nuo disertacijos projekto temos, jų studijos sutelktos į atitinkamą specializaciją ekumeninės ar praktinės teologijos srityje (pavyzdžiui, homiletika, katecetika, poimenika, praktinė ekleziologija, himnologija ar missiologija), arba teologinė etika ar krikščionybė socialinis darbas (diaconija). Tačiau tuo pačiu metu jie išlaiko reikiamą matomumą ir tarpdisciplininę orientaciją, susijusią su visomis teologijos šakomis. -
Doktorantūra
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Dieninės
4 metai
Anglų, Vokiečių
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės