PHDSTUDIES

Ieškoti doktorantūros programų - Fizika - jungtinėse Amerikos Orlandas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

Fizika - tai viena iš tiksliųjų gamtos mokslų sričių. Būtent šias akademines studijas pasirinkę studentai itin išsamiai nagrinėja įvairiausių gamtos kūnų energijos niuansus bei sandaros subtilybes. Tad į fizikos akademines studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie akademiniai dalykai kaip mechanika, algebra, elektros grandinės, magnetizmas, termodinamika bei optika.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Orlandas yra valstybės Floridos ir yra pagrindinis miestas Greater Orlando metropolinės zonos. Daugybė valstybiniai universitetai ir kolegijos kartu su privačiais įstaigos tarnauja miestą. Miestas yra žinomas dėl pasaulyje garsaus Disney pasaulyje.

Prašyti daugiau informacijos apie doktorantūros programas - Fizika - jungtinėse Amerikos Orlandas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

1 Rezultatai Fizika, Orlandas Filter

Optikos ir fotonikos doktorantūros programa

University of Central Florida College of Optics and Photonics
Doktorantūra
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Optikos ir fotonikos mokslų daktaras programa teikia aukščiausios kokybės optikos mokslo ir inžinerijos išsilavinimą, leidžiantį studentams atlikti mokslinius, fundamentinius ...

Skaityti daugiau