PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Fizika Vokietijoje 2021

Populiariausių daktaro Filosofijos arba daktaro daktaras Filosofijos daktaras ir kitas studijų daktaro parengti absolventas pradėti naujus planus, kad įtraukti į bendrą žinių bazę šioje srityje. Kandidatai ir savininkams Ph.Ds dažnai siekia profesijas, kaip profesorių ir mokslo darbuotojų, bet daugelis taip pat eiti į skirtingus vaidmenis labdaros, valstybės, ir privačiame sektoriuose.

Dauguma fizikos doktorantūros programos apima visas šiuo klausimu aspektus iš kondensuotųjų medžiagų, Atomo ir biologinės fizikos on-campus, o Astronomija, Dalelių fizika ir branduolio fizika dažnai yra dėl didelių, bendrų tarptautinių įrenginius dėl brangios įrangos, reikalingą tokiems tyrimams.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausios doktorantūros programos - Fizika Vokietijoje - 2021

2 Rezultatai Fizika, Vokietija Filter

Kiekybinė biologijos mokslų daktaro programa

Graduate School of Biosciences Munich
Doktorantūra
Kov. 2022
<
Dieninės
<
4 metai
31 Rgp. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

QBM siekia mokyti jaunų mokslininkų, kurie, nors ir tvirtai įsitvirtinę savo namų disciplinoje, grupė yra gerai susipažinę su įvairiais požiūriais ir minties stiliais. Tikslas ...

Skaityti daugiau

PH.D. - International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics
Doktorantūra
01 Spal. 2021
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
15 Gegužė 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Tarptautinė Makso Planko subcellulinės architektūros ir dinamikos tyrimų mokykla (IMPRS) yra tarptautinė doktorantų mokymo programa, kurią organizuoja Makso Planko Biofizikos ...

Skaityti daugiau