close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Hebrajų kalba

Doktorantūra yra aukščiausias laipsnis, siūlomas universiteto lygiu. Šis laipsnis reikalauja pažangių kursų ir nepriklausomų tyrimų derinio. Absolventai demonstruoja savo sugebėjimą papildyti egzistuojančias žinias savo pasirinktoje srityje. Kas yra hebrajų daktaro laipsnis? Šios programos susijusios su kursų naudojimu laikui bėgant ir lingvistiniais niuansais. Studentai dažna… Skaityti daugiau

Doktorantūra yra aukščiausias laipsnis, siūlomas universiteto lygiu. Šis laipsnis reikalauja pažangių kursų ir nepriklausomų tyrimų derinio. Absolventai demonstruoja savo sugebėjimą papildyti egzistuojančias žinias savo pasirinktoje srityje.

Kas yra hebrajų daktaro laipsnis? Šios programos susijusios su kursų naudojimu laikui bėgant ir lingvistiniais niuansais. Studentai dažnai jau gali kalbėti ir skaityti šiuolaikinį hebrają, ir gali turėti ankstesnių šios kalbos versijų. Jie gali ištirti istorinę ir dabartinę šios kalbos vartoseną ar atlikti vertimus, taip pat mokytis klasikinių ir šiuolaikinių raštų bei literatūros hebrajų kalba.

Hebrajų daktaro laipsnis padaro studentus aukštesnio lygio kalbos mokymosi naudą, įskaitant didesnį supratimą ir žinių išlaikymo gebėjimus. Be to, kad sužinotumėte daugiau apie šios atgimančios kalbos kultūrą ir istoriją, absolventai gali pagerinti savo žodinius ir rašytinės bendravimo gebėjimus.

Doktorantūros išlaidos hebrajų kalba skiriasi priklausomai nuo programos trukmės. Pareiškėjai turėtų tyrinėti vidutinį baigimo laiką ir apskaičiuoti studijų kainą per šį laikotarpį. Stipendijos ir dotacijos gali būti teikiamos per kalbos departamentą arba išorines organizacijas, kurių tikslas - skatinti kalbų tyrimus.

Daugelis hebrajų daktaro laipsnių absolventų siekia užsiimti profesoriumi universitetuose visame pasaulyje. Kai kurie specialistai yra kalbos instruktoriai kitose situacijose, tokiose kaip religinės mokyklos. Daugelyje šalių yra institucijų, kuriose mokoma hebrajų, ir reikalingi ekspertai, kurie padėtų mokytojams, turintiems mažiau žinių. Taip pat reikalaujama, kad vertėjai žodžiu ir parašytu hebrajų dirba kultūros, diplomatijos ir vyriausybės pareigose.

Kai kurie universitetai siūlo hebrajų daktaro laipsnį. Studentai turėtų palyginti netoliese esančių universitetų išlaidas ir išteklius su programomis kituose regionuose ar šalyse ir internetines studijų programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Spertus Institute
Čikaga, Jungtinės Amerikos Valstijos

Spertus Institute hebrajų laiškų daktaras (DHL) yra sukurtas specialiai dirbantiems žydų specialistams, visų pirma rabinams, tačiau taip pat gali būti įdomus pedagogams ir kom ... +

Spertus Institute hebrajų laiškų daktaras (DHL) yra sukurtas specialiai dirbantiems žydų specialistams, visų pirma rabinams, tačiau taip pat gali būti įdomus pedagogams ir komunalinių paslaugų darbuotojams, turintiems itin aukšto lygio klasikinius hebrajų kalbos tekstus. Tai tarnauja tiems, kurie siekia karjeros, karjeros pokyčių ir asmeninio ugdymo. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia