Filter
Doktorantūra
Hondūras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausių doktorantūros programų Hondūre - 2019/2020

Daktaras arba daktaras yra magistro mokslo laipsnį, išduoti universitetų. Kai vienas pasiekia daktaro laipsnį jis arba ji gali dažnai būti vadinamas daktaras.

Hondūras yra kviečiant šalis, kurioje siekti universitetines studijas tiems, ieško įvairių mokymosi patirtį. Hondūras yra Ispanijos, Karibų jūros ir Afrikos kultūrų sintezės ir gyvena 14 universitetų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Geriausios Doktorantūros laipsniai Hondūre - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ADEN Tegucigalpa

Susiduria su iššūkiais į naują lyderių sėkmė ir tvarumas jos įmonėms ... [+]

Pasitinkant problemos turi būti NAUJI lYDERIAI PASIEKTI Sėkmę ir tęstinumą JŪSŲ VERSLO

Tikslai

Plėtoti vadovavimo įgūdžius kontekstuose aukštos įvairovė ir daugiakultūrinė verslo aplinkoje, kuri reikalauja lyderis iš naujo apibrėžti savo vaidmenį ir permąstyti savo vairavimo praktikos iš kitų konceptualių ir operacinių sistemų. Pateikite savidiagnostikos įrankiai veiksmų planų, skirtų nuolat tobulinti savo, kaip verslo lyderio vaidmenį, siekiant padaryti palaipsniui ir sistemingai įtraukti valdymo įgūdžių, kurie leistų jiems optimizuoti savo rezultatus ir įmonėms jie veda. Turinti ryšių ir žmogaus talentas valdymo įgūdžius, kurie leidžia padidinti komandinio darbo našumą ir tuo pačiu metu padidinti įsipareigojimą žmonių lygį, teigiamai įtakoti į klimato tyrimų vairuotojus, pagerinti akivaizdžiai jų rezultatai. Plėtoti įgūdžius skaitmeniniame produktyvumo, tiek už save ir už savo komandą, valdyti įtraukti veiksmingas priemones pasiekti tikrą bendro darbo, net aplinkoje nukentėjusiems Virtuality komandų. Sužinokite esminius praktiką instruktavimas, tiek vadybinių ir ontologinės, todėl jos veiksmingos nariai jo komanda taikymo veikti plėtros, todėl ant našumą ir rezultatus kiekvieno iš savo darbuotojų. Optimizuokite derybų įgūdžių, kurie leis sukurti win-win santykius su aplinka, taip pat priemones, skirtas spręsti nevienodas derybas globalizuotos aplinkos ir veiksmingai spręsti konfliktus. ... [-]
Hondūras Tegucigalpa
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
130 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba