PHDSTUDIES.LT

Palyginti Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Brno Čekija - 2019

Daktaras yra už Doctor of Philosophy santrumpa. Šis laipsnis yra podiplominių studijų programa pristatytas aukšto lygio studentų mokslo, kuris padarė gilių mokslinių tyrimų tam tikroje srityje arba temą.

Inžinerija - tai procesas, kurio metu specialistai kuria įvairių mūsų kasdienybėje nuolat naudojamų struktūrų, objektų bei automatinių mašinų dizainą bei ieško būdų, kaip juos efektyviai sukonstruoti, palaikyti bei tobulinti. Tam kad inžinerijos specialistai galėtų efektyviai atlikti savo darbą, jie pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias bei jas derina su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais.  

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Šis miestas pagamintas garsių žmonių; genetikos Gregory Mendelio įkūrėjas universitetą pavadintas jo vardu. Tačiau miestas turi tą iššūkį dar, ir tai siekia per savo aukštojo mokslo įstaigų, gaminti kitus Mendels, kurie gali turėti įtakos Bendrijai.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos doktorantūros programas - Inžinerijos studijos - in Brno Čekijoje - 2019

2 Rezultatai Inžinerijos studijos, Brno Filter

Fizikos ir medžiagų inžinerijos doktorantas

Brno University of Technology
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 metai Rugsėjis 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti neįvykdytiems magistrantūros studijų programos absolventams aukščiausio lygio aukštąjį išsilavinimą tam tikrose fizinių technologijų, medžiagų inžinerijos ir tarpdisciplininių dalių srityse.

Inžinerijos taikomosios inžinerijos doktoratas

Brno University of Technology
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 metai Rugsėjis 2019 Čekija Brno + 1 daugiau

Doktorantūros studijų programos tikslas yra suteikti magistro studijų programos absolventams aukščiausio lygio specializuotą aukštąjį išsilavinimą tam tikrose taikomųjų mokslų srityse.